Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van valaki akinek tetszik a...

Van valaki akinek tetszik a stílusom?

Figyelt kérdés

Polyvore-ról lenne szó... Eddig sajnos csak negatív visszajelzéseket kaptam.

Alig van követőm is. Persze, magam miatt csinálom, mert élvezem de örülnék ha másnak is tetszene amit csinálok.

az oldalam: [link]

Az oldalamon lefele görgetéssel tudjátok megnézni az összeállításokat.



2013. júl. 10. 20:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nagyon szép összeállításokat csináltál, nem is értem a negatív vélemények mibenlétét... Ha örömöd leled benne, csináld, de hidd el, jól csinálod. Sok sikert:)
2013. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Itenem :D pont az én stílusom, amúgy engem dicsérnek miatta, pont ilyen ruháim vannak, de totál :DD
2013. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszenek!!!:)

Csak általában az emberek azért nem szeretnek ilyeneket nézegetni, mert nem tudják megvenni.

Csinálhatnál olyan összeállításokat is, amiket most lehet kapni a boltokban, és odaírhatnád hogy hol lehet megvenni... Szerintem klassz újítás lenne!!:)

2013. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

hogy őszinte legyek nem az én stílusom de így is vannak közte olyan összeállítások amiket én is szívesen viselnék.

szóval szerintem ne hagyd abba mert van tehetséged hozzá:)

további sok sikert:)

2013. júl. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Jujj de jó végre valakiknek tetszik! :)


Az aktuális ruhabolti témával az a baj, hogy ez egy amerikai oldal. Amúgy oldalt ki van írva hogy hol lehet megvenni és mennyiért. :) Meg, odaírni se nagyon lehet, mármint rá a képre :D

2013. júl. 10. 20:34
 6/28 anonim ***** válasza:
Nekem sem stílusom,szóval én csak 1-2-t hordanék belőle,de tényleg jól csinálod.
2013. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Van 1-2 amit talán nem hordanék,de a legtöbb az nagyon tetszik!!:-)

15/L

2013. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
60%
Tényleg ügyi és csak azért kapsz negatívat mert irigykednek.
2013. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
WOW *.* ezek nagyon jók nem is értem kik azok akik erre csak negatív véleményt adnak. Nekem nagyon bejönnek!!! :)
2013. júl. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Legalább nektek tetszik :D
2013. júl. 11. 08:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!