Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegem van abbol hogy mindig...

Elegem van abbol hogy mindig tőlem kér ruhát a legjobb barátnőm! Hogy utasitsam el ugy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm állandóan tölem kér ruhát. Szivesen adok neki, csak már kezd zavarni hogy állandoan az én ruháimat hordja pl a bulikba. Szombaton is mentünk bulizni, és nálunk készülödtünk, ehhez képest semmi ruhát nem hozott magával, (=számitott arra hogy tölem kap. És ha nem adok neki akkor nem vett vna fel ruhát vagy mi?)

Nem vagyok smucig, tényleg szivesen adok, de nem az hogy mindig. Én sem vagyok milliomos, magamnak keresem a pénzt, örülök ha néha-néha kifogok egy jo kis egyberuhát vagy valami. Neki szülei állnak mindent, több ruhája is van mint nekem(egyberuhája,miniruhája nincs olyan sok)

De legjobban most az huzott fel, hogy kb 3 hete kölcsönkérte a bikinimet mert az övé kis csunyácska. odaadtam neki(mivel strandolni ment és tetszeni akart vmi srácnak). Azota eszébe sem jutott hogy visszaadja, és ma pakolgatta fel a képeket , az én bikinimben!! (napi szinten jár strandolni, szoval valoszinü 3 hete az én bikinimben van?) csak én érzem ezt nagyon pofátlannak? Hogy állithatnám le, megbántani se szeretném..:S

18L


2013. júl. 12. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legegyszerűbb ha nem kertelsz, és finomítva, de előadod azt amit itt. Amúgy szerintem is baromi pofátlan, és még meg is érteném ha anyagilag nem állna jól, de így... Mondjuk én a fürdőruhámat nem is adtam volna oda, azért mindennek van határa, és mosás ellenére sem higiénikus a fehérnemű/fürdőruha csere... Ha elmentek közösen vásárolni, mutathatnál pár darabot, ami szerinted nagyon jól állna rajtad.
2013. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát fürdőruhát én se adtam volna oda..ha kimossa, akkor se vennék fel más után bugyit.

Egyébként szerintem is pofátlan..legjobb lenne tényleg ezt így megmondani neki, de, ha nem akarod, biztos van 1-2 jó kifogás..pl mondd meg neki, h a múltkor el akartál menni vhova, de pont nála volt az a ruha, amit fel akartál venni és nem akarod, h még1x azért ne tudd felvenni a saját cuccod, mert nála van, szóval függesszétek ezt fel. Vagy valami hasonlót..

2013. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretne jól kinézni, és pénz is van rá, csak nem igazán tud válogatni a ruhák közt. El kéne vinni vásárolni magaddal, és némi stílustanácsadás után talán magának is tudna venni olyan dolgokat, amik tetszenek neki, így nem a tieidet nyúlná le. Vedd tőle burkolt elismerésnek, hogy jó az ízlésed:)
2013. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bánom is a fürdöruhát hogy odaadtam..:S Most mondta hogy megy este bulizni és valamelyik volt osztálytársa adott neki ruhát.. nem mondok semmit..:D

köszönöm a tanácsokat rendesek vagytok :)

2013. júl. 13. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is pofátlan. Csináld azt, hogy már a buliban találkozzatok, vagy félúton vagy valami ilyesmi, szóval ne legyen esélye elcsórni a ruhádat.

Megemlíthetnéd neki, hogy kéne a bikini, meg hogy jó régóta nála maradt, esetleg egy kis sértődés ha lenne belőle, akkor máskor hátha nem lenne képe kérincsélni.

Bikinit mondjuk én nem adnék kölcsön, meg másét se venném fel, mert szerintem ez elég intim ruha.

2013. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj hogy féluton találkozzunk, hogy nem ebben a városban lakik és nálam alszik mindig. igy buli elött is nálunk vagyunk:)
2013. júl. 13. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!