Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Mi lehet az oka annak, hogy a középkorú és az idősebb nők általában magasabb derekú nadrágokat/szoknyákat hordanak, míg a fiatalok általában csak csípőig érő ruhadarabokat?

Figyelt kérdés

2013. júl. 13. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt mert védi a veséidet, és ez inkább az idősebb korosztályra igaz, de nagyon nem mindegy, ha könnyen elkapsz minden fertőzést. Másrészt menopauza könnyebben felesleg alakulhat ki, és ezt leszorítja a magasabb derekú nadrág, míg egy csípőnadrágban ez fedetlenül marad. Meg hát érdekesen nézne ki egy idős nénin egy csípőgatya... Ami azt illeti fiatalokon is sokszor érdekesen néz ki, mikor szinte az egész tangájuk kint van, mondjuk ez csak azzal van így, aki láttatni is akarja...
2013. júl. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

40 vagyok, még nem lerobbant és elhízott sem vagyok, de szültem két gyereket, és biza a csípőmön maradt egy kis husi. A csípőnadrág nem állna jól, mert ahogy oldalt bevág a husiba, csúnya ha bugyog felette a háj. Még úgy is, hogy 5 kiló felesleg van csak rajtam, nem vagyok 60kiló sem.


Sajnos sok fiatal lány nem látja, hogy így néz ki és ez biza nem szép:

[link]


[link]

2013. júl. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hol élsz kérdező? Most divat a tüdőszoknya/tüdőnadrág a fiataloknál.
2013. júl. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem a magasabb derekú szoknyákat, pedig csak 26 éves vagyok. Nekem tetszik és jól is áll, kihangsúlyozza a vékony derekamat.
2013. júl. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!