Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nyári ruhák vannak,...

Milyen nyári ruhák vannak, amik egy kövér lánynak is jól állnak?

Figyelt kérdés

Milyen nadrágokat, ruhákat részesítsek előnyben így nyáron?

155 cm vagyok és 65 kg.

Privátban küldök képet.


2013. júl. 14. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

A hosszú ruhákat/szoknyákat nem javaslom, mert optikailag "összenyomnának". Viszont a magas derekú szoknyák nagyon jól állnának. A térd felett végződő fazonok lennének a legelőnyösebbek, akár a combközépig érőt is bevállalhatod.

Meg persze egy hasonló hosszúságú, A-vonalú ruha/szoknya is nagyon jól mutatna rajtad.

22/f

2013. júl. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kövér vagy, akkor a nadrág NEM a legjobb választás. Ahogyan a rövid szoknyák sem. A szoknyák legalább féllábszárig érjenek. Ne legyenek ráncoltak, nagyon élénk színűek. Olyan felsőt válassz, ami egyenes szabású, és nem hangsúlyozza ki a derekat és a csípőt.
2013. júl. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

www.gabifresh.com


Ez egy tényleg dagi csaj aki hihetetlen stílusérzékkel rendelkezik. Nézd meg ezt a blogot és a képeit, sokkal többet tanulhatsz ebből mint itt leirva pár butaság....


Amúgy is az h mit vehetsz fel az alakod és az arányaid határozzák meg..... Nem a kilóid és a magasságod.

2013. júl. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jöhet a kép
2013. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonlóan alacsony és husi vagyok, akárcsak te, de ez nem hiszem, hogy a kövér kategóriába tartozna. :)

Én valamelyik nap vettem egy hihetetlen jó rózsaszín ruhát, térd fölött végződik, a mell rész kicsit ráncolt, és mell alatt már elkezd bővülni. Eddig akárkit kérdeztem, mindenki szerint jól áll, szerintem neked is jó lenne. :)

Nadrágból, felsőből ugyanolyanokat hordok, mint bárki más, csak 34-es helyett 38-ast. :D Rövidnadrágom is van, térdig érő is, szerintem egyikben sem vagyok vállalhatatlanul dagi.... :D Arra viszont figyelek, hogy ha cicanadrág, vagy szűkebb nadrág van rajtam, akkor fenék alá érő, lengébb felsőt veszek fel, így még senki sem nézett rám úgy, hogy 'jézus, ekkora seggel felvesz ilyet? :o'. :D

Privátba ha gondolod küldj képet. :)

2013. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!