Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vajon kicserélnék vagy mit...

Vajon kicserélnék vagy mit mondanának rá?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt vettem egy Nike cipőt!Ott a boltban jó is volt a hossza,csak széltében volt kicsi,de az eladó azt mondta,hogy az majd tágulni fog!Hát azóta hordom és nem tágult semmit,viszont a lábam már rettenetesen fáj és nagyon kényelmetlen a cipő.

Mit tudnék tenni?

Előre is köszy a válaszokat!

Üdv!


2009. okt. 19. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg 8 napon belül van csak cserére lehetőség.

Próbáld meg (mert az esélyt meg kell adni) de ne számíts túl jó hírekre...Jah,és blokkal együtt menj,anélkül ne is próbálkozz! :-(

2009. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ebben az esetben télleg nem sok esélyed van. Talán néhány apró trükkel előbb eléred, hogy kicseréljék. a nike-nál gyakori hiba a ragasztás menti szakadás, és az elszíneződés. Ha ezt egy kicsit szimulálod. sztem gond nélkül kicserélik. Velem is előfordult már, és az árát is visszakaptam. Nem szándékos rongálásnak neveznék, ink gyorsítási folyamatnak:)
2009. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszy a válaszokat!

A szándékos rongálásra már én is gondoltam,hogy kicsit leszedem a ragasztás mentén vagy valami ilyesmi csak akkor lenne gáz,hogy ha valamilyen okból nem vennék vissza és akkor állnék a kezemben egy hordhatatlan cipővel,aminek elvileg semmi baja nem lenne!

Úgy hogy szerintem hagyom ahogy van és reménykedek,hogy majd tágul!:S

Üdv!

2009. okt. 20. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!