Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi ruhaja kell legyen egy...

Mennyi ruhaja kell legyen egy csajnak ahhoz, hogy jo csaj legyen, aki mindig toppon van, es akire sokak irigyek/akire sokan felneznek?

Figyelt kérdés
ha gondoljatok kepet is linkelhettek, es legyszi ertelmes valaszokat adjatok
2013. júl. 14. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
egy igazán jó csajon mind1 h mi van és mind1 hogy mennyi ruhája van
2013. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%

Sok!Én minden héten veszek új dolgokat!

Leginkább a Sugarbird kollekcióit hordom.

Nagyon szeretem őket.Rengeteg cipőm van,hozzá passzoló táskák,ékszerek.

Sokan felnéznek rám,dicsérnek,irigykednek,mert mindezek mellé még nagyon szép és csinos is vagyok. :)

2013. júl. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg ,hogy mennyi ruhája van hanem ,hogy milyen kreativitással hordja őket.


Az sokkal menőbb ha valaki egy unalmas pólóból is ki tud hozni valami tök jót , mint akinek temérdek ruhája van ,de az első használat után már nem is tudja ,hogy mivel hordja.

2013. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok. Nekem egy egész gardrób van tele ruhákkal. Csak tippelni tudok, hogy hány ruhám és hány pár cipőm van. Számolni nem szoktam őket, mert sokáig tartana. Én is szinte minden héten veszek valamit. Nem tudom, hogy felnéz-e rám valaki, nem is célom, de sokszor dícsérik a ruháimat. Egyszerűen imádom a ruhákat, a cipőket, az ékszereket, a táskákat. Magamnak akarok ezekkel örömet okozni, és magammal akarok elégedett lenni, ha tükörbe nézek. Nem azért csinálom, hogy legyen, aki irígykedik rám, vagy felnéz azért, csak mert van 150 pár cipőm.
2013. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

egy feszes izmos testen bármi jól áll,szóval arra is kellene hangsúlyt fektetni,nem csak a ruhákra...

nekem nincs sok ruhám de amik vannak azokat jól tudom kombinálni:D:) meg mondjuk én ezzel úgy vagyok h ne a ruháim miatt irigykedjenek hanem a testemért amiért keményen edzem nap mint nap...:D

2013. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4%

"egy feszes izmos testen bármi jól áll"


Jézusom! El sem tudok annál visszataszítóbbat képzelni, mint amikor egy lány izmos. A gyúrást hagyjátok meg a fiúknak! Nekik kell az izmot építeni.

2013. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy nekem sok ruhám van, azt mondom, hogy kevesebb, minőségi ruha is bőven megteszi. Fontos, hogy jól álljanak, és az alapvonal legyen klasszikusan elegáns, amit szép kiegészítökkel fel lehet dobni.
2013. júl. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem a ruha teszi az embert.
2015. máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!