Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nagyon nehéz...

Szerintetek nagyon nehéz megtanulni varrni? Meg tudnám tanulni itthon, vagy kell hozzá valami suli?

Figyelt kérdés
Csak magamnak akarnék varrni. Nagyon szeretem a ruhákat, de nincs elég pénzem, hogy annyit vegyek, amennyit szeretnék és sokszor nehezen is találok olyat ami tetszik és jól is áll( picit teltebb vagyok, pl csípőnadrág nálam kizárva). Sima nadrágokat, szoknyákat varrnék, esteleg egyszerűbb szabású ruhákat. Szerintetek nagyon nehéz megtanulni?
2013. júl. 14. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
kell hozzá egy kis gyakorlás,de szerintem nem nehéz,a neten is nagyon jó varrásmintákat lehet találni
2013. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én egy hete kezdtem el tanulni, mondjuk a nagymamám nagyon sokat segített, de mostanra elég jól megy!:) szóval szerintem annyira nem nehéz, sok sikert hozzá!:) 15/L
2013. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!