Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol és mennyiért tudok eladni...

Hol és mennyiért tudok eladni egy 38-40-es menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés

Online rendeltem menyasszonyi ruhát, és rossz méretet küldtek. Most van egy vadiúj menyasszonyi ruhám, amit fel sem tudok venni és vissza sem tudok küldeni, mert külföldről rendeltem és tuti, nem térítenének meg. Próbáltam feladni apróhírdetést, de sokan árulnak esküvői ruhát és 70.000-et (amit én fizettem) nem hiszem, hogy fizetnének érte. A ruha egyébként gyönyörű, organza és szatén, sellő stílusú és még többet is megér, mert leárazva vettem.

Légyszi csak akkor írjatok, ha van tanácsotok. Tudom, hogy hülye voltam hogy online rendeltem, és sokan a fejemhez is vágnák ezt, de engem most valami megoldás érdekelne.

[link]



#menyasszonyi ruha #esküvői ruha #eladó menyasszonyi ruha #olcsó esküvői ruha
2013. júl. 16. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel fizettél érte? Ha PayPallel annak van ugye Buyer Protection (vagy valami hasonló néven fut) szolgáltatása ami azt hiszem 1000 USD összegig biztosít (tehát ha átvertek/nem jót kaptál stb.. akkor leboxolják az eladóval, hogy találjon ki valami megoldást. Írj az eladónak, hogy nyitsz egy Case-t amennyiben nem talál megoldást a problémádra. Erre általában meg szoktak ijedni, mivel ez esetben amíg a problémádat nem rendezi letiltják a PayPall accját ami ugye azt jelenti, hogy se pénzt fogadni, se pénzt küldeni, se pénzt felvenni nem tud ami neki nagyon nem jó.) Első körben mindenképpen az eladóval történő egyeztetést javaslom. Ha ez nem játszik, akkor próbálkozz vaterával, jófogással,apróddal, vagy esetleg esküvői fórumokkal (menyasszonyi ruha szalon?!). Kis bukással talán elkel majd, illetve esetleg megpróbálhatod átalakíttatni.


Amúgy aki a fejedet venné azért mert online rendelted, az is csak fél attól amit nem ismer. Persze ki lehet fogni/bele lehet futni, de a legtöbb Online eladó is tisztességes megélni próbáló emberke. :)


Sok boldogságot!

2013. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, h írtál. Nem paypal-al fizettem, hanem bankkártyával. Már írtam a cégnek, most várok a válaszra. Közben utánanéztem a cégnek és elég sok panasz érkezik rájuk, gyakran rossz termékeket küldenek szét, mégis simán tovább üzletelnek.

Próbálkozom majd eladni a neten, de eszméletlen mennyiségű menyasszonyi ruhát árulnak mindenhol. :(

Bevetetni nem nagyon lehet, mert annyira nagy rám.

2013. júl. 16. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!