Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy mondjam másként anyának,...

Hogy mondjam másként anyának, hogy ezt nem kéne az én ruháimat hordania?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem érti meg, hogy utálom, ha az én ruháimat hordja, ilyenkor mindig megsértődik és nem szól hozzám. Régen nagyon csinos volt, vékony, 10 centivel alacsonyabb, mint én, én 174 centi vagyok, magas és vékony. Most már ötven éves létére összeszedte magát, még így is csinos, de egyszerűen nem bírom, ha valaki abban a ruhában jelenik meg valahol, amit én hordok, nem beszélve a méretbeli különbségekről. Ti hogyan adnátok úgy a tudtára ezt, hogy megértse? Még mindig nem bírja feldolgozni, hogy már nem 20 éves.


20/l



2013. júl. 19. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

1:egy idősebb nő is lehet csinos,nem kötelező öreges ruhákban lennie,persze hogy nem örül annak hogy öergszik

2:sehogy,anyum jó 20kilóval nehezebb mint én,úgyhogy nincs ilyen gond

3:ha tetszik neki és úgy gondolja hogy csinos benne semmit sem mondhatsz amivel meggyőzöd,max ha megbántod

2013. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mutass neki divattanácsokat. Sok újságban látok olyan képeket, hogy anya és lánya úgy öltözik fel, hogy harmonizálnak a színek, fazonok, de a korhoz illendő a ruházat. Esetleg beújíthattok néhány ilyen szettet közösen, ha anyagilag belefér. A viszonyotoknak is jót tenne talán a közös vásárlás.
2013. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves első, ez a gond, én anyukám is több 10 kilóval nehezebb, mint én, ráadásul mellkasban és vállban is szélesebb, mégis az én ruháimat akarja magára passzírozni.
2013. júl. 19. 21:35
 4/4 anonim válasza:
100%
Igazat adok az elsőnek, attól mert 50 éves még nem kötelező a kosztüm:)) Finoman vezesd rá, hogy nem szereted, ha a te ruháidat hordja. Az én anyukám 39 éves és neki is szokása kölcsön venni a ruháimat. De evidens, hogy ami neki van és jó cucc azt én is kölcsön veszem. Valahol pedig azt olvastam, hogy nem egészséges egymás holmijait hordani. 16/L
2013. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!