Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek fel...

Milyen ruhát vegyek fel esküvőre vendégként (templomi rész)?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fehéret,nem pirosat,és nem feketét.
2013. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ami neked tetszik.

A feketével, fehérrel, pirossal szerintem nincs semmi baj. Mindig hülyeségnek tartottam ezt a nem illik dolgot. Bármilyen színű lehet, csak szerintem ne legyen élénk. Bézs, barack, púder rózsaszín, fekete, fehér. Térdig vagy az alá érjen. Szerintem egy esküvőn szebbek a paszteles árnyalatok.

2013. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is megyek majd esküvőre és valami ilyesmi szettet tervezek: [link]

Szerintem is csak az élénk színeket kell kilőni. Ha az egész szettednek van egy kis pasztell sugallata, az már okés. Púder, barackvirág, halványzöld, halványkék. Ez mind okés szerintem. Fazont tekintve változó. Mindenképpen passzoljon az alakodhoz és ne legyen kihívó. Plusz a templomi részhez azt mondják nem illik ujjatlanban menni.

2013. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szerintem se kellene fehérben menni,sokkal szebb,ha csak a menyasszony van abban,ettől különlegesebb lesz.

remélem megnyitható a link

[link]

ezek is szépek:

[link]

2013. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!