Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes a kínai üzletekben...

Érdemes a kínai üzletekben bikinit venni?

Figyelt kérdés
Felháborító, hogy a márkás fehérnemű üzletekben borzasztóan drágák a bikinik. Vett már valaki a kínaiban bikinit? Mik a tapasztalatok? Kibír egy nyarat a kínai fürdőruha?
2013. júl. 22. 21:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Miért ne? Szerintem látod, hogy milyen az "állaga".
2013. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
1 nyarat biztosan kibír. Simán jók a kínai cuccok, de igazából lassan már felzárkóznak árban is nem csak minőségben
2013. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Igen, kibír egy nyarat.

A kettő között annyi a külömbség, hogy az egyiknek kifizeted a nevét is. Pedig ugyanott készül, ugyanazokból az anyagokból, ugyanaz az éhbérért dolgozó munkás készíti.

2013. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Az előttem szólónak teljesen igaza van! A márkát fizeted meg csak. Ugyan ott készül mindegyik. Csak még vala milyen zsíros befektetőnek részesülni kell belőle. Azért, hogy még gazdagabb legyen.
2013. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

na tessék az utolsó kettő is jól mondta. Pontosan, ugyanaz, minőségileg gyakorlatilag 0 a különbség.


És mivel olcsóbb (valamivel) még jobban ki is jössz. Mert ha tönkre is megy idővel, veszel egy ujjat azt kész, és nem dobsz ki 20 ezreket feleslegesen.

2013. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%

Nekem 3 éve van meg egy kínais bikinim és semmi baja nincs!

Érdemes megvenni, valóban csak a márka nevet fizeted meg a plusz ezresekkel.

2013. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
41%

Az eddigi bikinijeim általában mind kínaiból volt.

Igen kibír egy nyarat, de ha te is ugrálós vagy a strandon a 200. ugrás után 4x akkora az alsó.. az augusztust éppen kibírta még,ami most van azt pedig westendben vettünk nem olcsón de 2 éve megvan és semmi baja.

Érdemes elgondolkodni hogy veszel drágán,de évekig kibírja, vagy veszel olcsón/majdnem ugyanolyan drágán ami bír 2-3 hónapot

2013. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem már kínaiban is bikinit, nem is egyszer, sajnos az összes csak 1 nyarat bírt ki. Vettem egy minőségibb darabot is, az megvan már 4 éve, igaz jó drága is volt.
2013. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Én vettem kínaiból, kibírt vagy 3 évet, semmi baja nem volt. Mondjuk olyan nagyon sokat nem hordtam, minden évben volt egy hét nyaralás + 5-6 strand. Szóval ha nem mész hónapokra nyaralni szerintem simán bírja évekig.
2013. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
Sokáig bírja, nekem is van egy, ami már 3 éve megvan. A termál vizet azonban egyik sem bírja.
2013. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!