Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes a kínai üzletekben...

Érdemes a kínai üzletekben bikinit venni?

Figyelt kérdés
Felháborító, hogy a márkás fehérnemű üzletekben borzasztóan drágák a bikinik. Vett már valaki a kínaiban bikinit? Mik a tapasztalatok? Kibír egy nyarat a kínai fürdőruha?
2013. júl. 22. 21:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
49%

Akik nagyon hangoztatják, hogy a kínais meg a márkás fürdőruhák egyforma minőségűek, azoknak van összehasonlítási alapjuk? Ez ugyanúgy nem igaz, mint a fehérneműknél. Tudom, mert sokáig csak ilyen gagyi, piaci cuccokat hordtam, aztán végeztem a sulival, lett jó munkám, huszonéveim közepétől már vásárolhattam bárhol és megdöbbenve vettem észre, hogy ég és föld a különbség.


Ez a "csak a márkanevet fizeted meg" már csak a luxusmárkákra igaz.

2013. júl. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
36%
Én már többször vettem kínaiban bikinit. 3 évet simán ki lehet bírni vele, de még többet is :) Csak egy idő után elkezd fakulni a színe, de szerintem ez a márkásabb bikiniknél is előfordul, hogy kiszívja a nap. Idén is onnan vettem. Tetszett egy bikini a H&M-ben, csak 12-13 ezret nekem adok ki ilyenre ezért keresgéltem egyet a kínaiban.
2013. júl. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
58%
Én életem eddigi legjobb bikinijét egy eldugott kínai üzletben vettem, nevetségesen olcsón. A fazonja és a színe is tökéletes volt (pedig általában nehezen kapok magamnak fürdőruhát, mert nagy melleim vannak, viszont a fenekem nem túl nagy, így általában ami felül jó, alul leesik rólam). Ráadásul évekig nagyon jól bírta, imádtam! :) Szerintem mindenképp érdemes tenned egy próbát!
2013. júl. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%

Ha találsz olyat, ami tetszik és jól áll, nyugodtan vedd meg. Ha tönkre is megy egy év után, nem mindegy? Veszel egy másikat, még mindig csak egy márkás árának töredéke a kettő.

Én nagy különbséget nem tapasztaltam. Strandot, édesvizet egész jól bírják, a tengervíz pedig a márkásat is ugyanúgy tönkreteszi, kifakul, kinyúlik, stb.

De mondjuk ha extra nagy melled van, vagy feltétlen merevítőset akarsz venni, abból ugyanúgy nem jók a kínaisok, mint a melltartóik, nem tudom, hogy akik ezeket szabják, láttak-e már hús-vér nőt. :D Viszont a sima háromszöges, meg pánt nélküli darabok nekem ugyanúgy jók. Ott tényleg semmi különbséget nem tapasztaltam. Van két bikinim is, ami megvan 2 ill. 5 éve, és még jók. Pedig napi szinten használom őket nyáron. :)

2013. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom miért kellett lepontozni, mert véleményt kérdezett.Na mind1.

Láttam írta valaki hogy úgy bírta évekig a kínais bikinije, hogy 1-2 hét nyaralás+pár nap strand.

Hát én majdnem mindennap strandoltam, ugráltam órákat,úsztam órákat..azért mondtam ha a kérdező is sokat hordaná akkor nem nagyon éri meg a kínai.. SZERINTEM

#7-es voltam

2013. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
H&m-be amúgy nem csak 12-13ezerért van bikini. Én ott vettem 3 éve 3500 ft-ért, azóta is azt használom, és semmi baja. Kínaiban is vettem már 2x. Az egyik nagyon gagyi volt, bementem a vízbe, és konkrétan a lábamon folyott le a színe :D A másik kínais viszont jó, azt 4-5 éve vettem, és még hordható. Úgyhogy kínainál is ki lehet fogni rosszat is, jót is:)
2015. máj. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én vettem egyszer kínaiba bikinit én teljesen megvagyok vele elégedve:)
2015. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én eddig mindig Kínaiban vettem bikinit és mind nagyon jól birta/ja :)
2015. máj. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nekem már 5-6 éve megvan a bikinim. Igaz, nem vagyok egy nagy strandolós típus, de jól bírja. :)

Mindig ott veszünk és sose ment még szét, inkább kinőttük.

2015. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
az egyik kínais bikinim 2 nyáron át kísért -végül kinőttem- én is ugrálós, csúszdás, minden ami van egy strandon vagy egy fürdőben felmentem rá. nm volt vele problémám, nekem nem is nyúlt ki nem is fakult ki és 2500 Ft-ért vettem akkor még. egyszer vettem a new yorkerben csak bikini felsőt 6000Ft-ért kb 2 fürdés után jött belőle a merevítő. nemrég voltam H&M-ben is.. ugyanazokat a bikiniket látom e-bay-en vagy nagyon hasonlóakat 2-3 ezrekért. az itteni plazaba is elnéztem.. semmi márkajelzés.. semmi címke.. csak a méret, 18-20.000Ft. ugyanaz mint az e-bay-en.. vállalkozás. mindenkinek élni kell vmiből, de ez pofátlanság.
2016. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!