Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért zárt be annyi Leonardo...

Miért zárt be annyi Leonardo bolt? Honnan tudhatom meg hol van üzletük? Van még egyáltalán?

Figyelt kérdés
Annyira szerettem azt a boltot, az volt a kedvencem. Most pedig bezárt. Nem tudjátok, van a boltnak honlapja? Vagy van Komárom-Esztergom megyében boltjuk? Vagy esetleg pesten valami nem eldugott helyen? (pl plázában?)
2009. okt. 22. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Budapesten van az Árkádban! :)
2009. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is nagyon szerettem ,lehet hogy még ki fog nyitni:)
2009. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavaly szeptemberben, amikor benn voltam egyben, beszélgettek az eladók, hogy egyiküket el fogják küldeni a válság miatt. Néhány hét múlva bezárt az üzlet. Nem ment jól a bolt.
2009. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Leonardo-ban melóztam.A csajok nemrég mondták hogy már alig dolgoznak 6órát(11óráztunk miko ott voltam)és alig kapnak 50ezret,a válság miatt.De ez azért maradt nyitva mert nagy üzlet.A kicsiket rendre bezárják.Nincs kereslet.
2009. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sopronban a Plazaban is van.
2009. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!