Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb (motoros? )...

Melyik a legjobb (motoros? ) bőrdzseki márka?

Figyelt kérdés

Megbízható dzsekit szeretnék venni, vagy rendelni, csak sajnos nagyon nem vagyok otthon a témában. Kérlek, segítsetek!


Ilyenekre gondoltam:

[link]

[link]

[link]



2013. júl. 25. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem B Star van, női kabát de nem ennyire nőiesített (ezek szerintem nem is a tipikus erős bőr anyagúak, az első biztosan nem inkább csak divat kabát). Én szeretem, farmerral és bőrgatyával is szoktam hordani.
2013. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem csak nőiesEBB kéne, mert a fa$zi kabát lóg rajtam. Nem divatkabátot keresek, hanem rendes bőrt. Csak bajban vagyok, egy helyet, oldalt sem tudok, ahonnan lehetve venni, rendelni.
2013. júl. 25. 20:07
 3/3 anonim ***** válasza:
A motoros boltokat kell végig járni, többnyire szűk a választék, de rendelni lehet, ha márkán belül próbálsz fel ott lévőket akkor nagyjából be tudod lőni a méretét, persze szabásonként is eltér valamennyire. Én a tavaszi motoros börzén vettem féláron, ott többnyire nagy akciókkal árulnak minden ruhaneműt és felszerelést. Igaz ebben protektorok nem voltak, azt utólag vettem és belevarrattam. De nagyobb piacokon szokott lenni bőrös ember is.
2013. júl. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!