Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit kezdjek a régi ruháimmal?...

Mit kezdjek a régi ruháimmal? (lefogytam)

Figyelt kérdés

Lefogytam és ezért új ruhák kellettek, a régiekkel viszont nem tudok mit kezdeni.

Nekem az lenne a "tervem", hogy eladom és újakat veszek, de nem tudom hogy hol, mennyiért...

De ha van jobb ötletetek, örülök.

25-30 póló(L,M)

3-4 nadrág(34-36)

2-3 fürdőnadrág(hosszú szárú; az a méret, mint madrágoknál 34-36)

3-4 pulóver(L,M)


Kb a 90% NewYorkeres, pár Takkos, C&A, Nike



2013. júl. 25. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
teszvesz, vatera....
2013. júl. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vannak még kabátok is, most más nem jut eszembe.
2013. júl. 25. 23:52
 3/7 anonim válasza:
családsegítő vagy ismerős
2013. júl. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem add el őket! Ha nem akarsz sokat bajlódni velük rakd fel egy nagy csomagban, vagy 3-4 kisebb csomagban! Én teszveszen-vaterán szoktam ilyesmit eladni, ill. Facebookon eladós csoportba. De szoktam ingyen is adakozni ide-oda...
2013. júl. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy irták elöttem is facebook adok-veszek csoportok, eladós oldalak, vatera, teszvesz stb. Esetleg leadod turiba, eladományozod egyháznak, család segítönek vagy bevetetsz varrónövel a régi cuccaidból.
2013. júl. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Facebook-on csoportokba,vagy piac
2013. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teszvesz,Vatera,Grando,Jófogás,Facebook-on adok veszek csoportban,vagy létrehozol egy oldalt.
2013. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!