Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon rosszul mutat ha egy...

Nagyon rosszul mutat ha egy nőiesebb nagyobb fekete táskát sportcipővel veszek fel?

Figyelt kérdés
Kaptam egy nagyobb fekete válltáskát, kevés szegecsféle is van rajta. Sportcipőt szeretek hordani ha így megyek valahova mert kényelmesebb számomra, de nem tudom hogy együtt a kettő nagyon hülyén mutatna? Mellé egy farmer rövidnadrág meg valami ujjatlan felső és kész.. szerintetek?

2013. júl. 26. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem illik hozzá a sportcipő, próbáld ki a balerinacipőt, az csinos, és kényelmes is, passzolna ehhez az összeállításhoz.

De jobban meg tudnám mondani ha privátba küldenél egy képet milyen sportcipőről van szó ;)

2013. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy egyszerű fekete, fehér fűzős DC sportcipő, amin van pár színes dísz
2013. júl. 26. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem.

Amúgy egyéni ízlés kérdése, gond nincs vele, nem feltűnő, nem kirívó, öltözz úgy ahogy jólesik, és nem mutat hülyén egyáltalán.

2013. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. júl. 26. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!