Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan melltartó méret...

Van olyan melltartó méret hogy 95AA?

Figyelt kérdés
Elég nagy a mell alatti körméretem és a melleim viszont túl kicsik de már páran megszóltak hogy hordjak melltartót és erre már én is gondolotam.

2013. júl. 27. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van ilyen méret. Azonban lehet, hogy rendelni kell Neked, mert nem valami gyakori-éppúgy, mint a kicsi körméret, jóval nagyobb kosár.
2013. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Inkább fogynod kellene!

Ha ekkora túlsúllyal is csak AA-s kosárméret kell, akkor nagy valószínűséggel még nem is indult növekedésnek a melled.

Míg lefogysz hordj topot!

2013. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem akarok vitázni,de lehet hogy simán széles a háta,a csontozat miatt is kellhet 95,nem feltétlenül kövér,ha ez lenne biztos hogy minimum zsírtól lenne melle,ha megnézed akkor még a kövér 5-6éves fiúknak is van látható zsír a mellén
2013. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na de ennyire, hogy 95 legyen?


A másik meg: pont ezt írtam, hogy könnyen előfordulhat, hogy nem melle van, hanem csak zsírfeleslege a mellén.

Az AA pont akkora, amit akár a kisfiúk is növeszteni tudnak (a forma persze más).


Tudom, nekem is csak ennyi van. Na de normál súllyal ennyi!

Amikor 10 kiló feleslegem volt, még ez is B-re nőtt (meg vele együtt a pocakom is).

2013. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy olyat, aminek jó a kosara, de hátul szűk, s varrj oda egy megfelelő hosszúságú gatyagumit, hogy jó legyen. Jobbat nem tudok.:(
2013. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!