Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem túl k*rvás...

Szerintetek nem túl k*rvás magassarkú szandált rövidnadrággal felvenni?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyet vettem 1 hónapja, de még csak kétszer volt a lábamon, egyik alkalommal hosszú farmerral, másik alkalommal cicanadrággal. Már a cicanadrágos alkalommal is nagyon megbámultak az emberek, de én nem szeretek kitűnni a tömegből vagy könnyűvérűnek tűnni, sőt kifejezetten zavart, hogy mindenki megbámult, ezért rövidnadrággal nem merem felvenni. Csak én látom úgy, hogy nagyon kihívó és r*bancos lenne rövidnadrággal? 163 cm vagyok és 51 kg.


2013. júl. 28. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel a szandállal nyugodtan felveheted, egyáltalán nem kihívó. Akkor lenne közönséges, ha 10 cm feletti platformos magassarkúval vennéd fel, és feneket épphogy takaró rövidnacival vagy szoknyával! Lehet, így nem tűnik jelentősnek a különbség, de mégis ennyit számít!
2013. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.
2013. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Édesanyám hord ilyeneket :DDD

Csinosít, nőies, de elég visszafogott szandi.

2013. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Akkor ezek szerint anyukáddal azonos az ízlésünk, ugye ízlések és pofonok! :) Lehet, hogy visszafogott, épp ez tetszik benne. Nekem nem jönnek be a csili-vili, 5 egymást ütő színben pompázó, agyondíszített cipők, főleg nem magassarkúban. Még 15-16 évesen odavoltam értük, de mióta egyetemre járok eléggé megváltozott az ízlésem.
2013. júl. 28. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem az, de més kérdés, ogy nagyon nem illik össze ;)
2013. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, a másik kérdésem az lett volna, hogy szerintetek összeillik-e? :D Illetve, hogyha a rövidnadrággal nem is passzol, akkor milyen nadrághoz illik?
2013. júl. 28. 16:16
 7/7 anonim válasza:
100%
Szerintem szoknyához nagyon passzol. Mondjuk virágos, vagy sötétkék, kissé térd fölé érő szoknyával. De ez csak az én véleményem. :)
2013. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!