Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire elterjedtek a turkáló...

Mennyire elterjedtek a turkálók Spanyolországban, lehet találni?

Figyelt kérdés
Főleg a déli részre gondolok (turista települések), de bárhol érdekel.
2013. júl. 28. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán turkáló, de adománybolt van. Múltkor vittem be egy adag ruhát ingyen, ott eladják, a pénz meg megy a szegényeknek. Ott minden van, gyerekjáték, ruha, könyv, de elég tré minőségben. De olyan turit mint otthon nem láttam még. (Malaga és Marbella között)
2013. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most jut eszembe, valahol láttam egy second hand shop-ot kiírva....


Olyat akarnál nyitni errefelé? Nem igazán találom jó befektetésnek. Válság van, de annyira nem, hogy a használt ruhába öltözzenek. Puerto Banús környékén (Marbella) meg a Hammeres nem fog beugrani a turiba mielőtt kimegy a kikötőbe a jachtjához..


Rengeteg az angol meg az északi nép (pl. svéd nyugdíjasok), de ők sem a rászoruló kategória, nem fognak használt cuccot vásárolni.

2013. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem, én itt vagyok most, néhány napja érkeztem, de még nem tudtam szétnézni. Isten ments, hogy nyissak, vásárolni szeretnék, mert Magyarországon azért vannak elég jók, gondoltam hátha itt is.
2013. júl. 28. 23:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, csak azért gondoltam, mert nagyon általánosságban kérdezted, nem pontos helyre.


Én errefelé nem nagyon láttam, persze lehet, hogy pl. Malaga szélső részein van, de nem látom olyan elterjedtnek, mint otthon.

2013. júl. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, hát köszi a választ! :)
2013. júl. 29. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!