Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túl vékony a vádlim. Bármilyen...

Túl vékony a vádlim. Bármilyen csizmából belehet vetetni? Anyagtól függetlenül?

Figyelt kérdés
Bármilyen csizmából belehet vetetni?anyagtól függetlenül?gondolom az egyszerűbb, nem csicsázott könyebb.Kb mennyibe kerül?
2009. okt. 23. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem a kérdésedre válaszolok. De ez nekem is állandó problémát jelent hogy minden csizma el áll a lábszáramtól, még akkoris ha betűröm a farmert:S Nem is gondoltam még rá hogy esetleg bevetethetnék belőle, bár biztos van azis 2.000 körül minimum...
2009. okt. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen,kb annyi lehet...de lehet hogy megér annyit hogy végre jól nézzen ki:D , mert így néha elég vicces:S:D
2009. okt. 23. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos 2000 ft-nál több is szokott lenni. Bnőm mondta. Egyszerűbb megoldás: most divatosak amúgy is a lábszármelegítők, "béleld ki" azzal, vegyél fel a csizmádhoz, és még jól is mutat + meleg ;)
2009. okt. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, de a múlt évben rátaláltam az igazira (picit áll el csak)Nézegess olyanokat amik roggyantottak, vagy amiknek a végén van passzé rész, az enyémet a Deichmannban vettem, nézz be hátha találsz valamit. Szerintem egy olcsóbb csizma áráért vesznek be belőle, de biztos csak a legegyszerűbbekből tudnak.
2009. okt. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!