Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen melltartóval szokás...

Milyen melltartóval szokás felvenni az alábbi ruhákat? (Színben passzoljon-e a ruhához, kilátszódhat-e a vállpánt és/vagy a hátsó pánt? )

Figyelt kérdés

- átlátszó póló (sima, egyszerű pamut v-nyakú póló, csak nagyon vékony az anyaga)


- "direkt" átlátszó blúz (pl csipke, madeira, "hálós" vagy muszlin szerű anyagú)


- csőtop


- nyakbakötős/nyakbaakasztós tunika



2013. júl. 30. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
az átlátszókhoz tökmindegy,annyira közönséges hogy az ember azon se lepődne meg ha nem veszel fel alá valamit
2013. júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, az a hálós anyag tényleg nagyon kihívó, de gondoltam, azt is odaírom már, ha ilyen felsorolást írok. :) Viszont vannak olyan kissé átlátszó pamutpólók, amik amúgy tök szolid fazonúak és színüek, csak vékony az anyaguk.
2013. júl. 30. 10:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Régen volt olyan, hogy szilikon pántos melltartó, de hamar kiment a divatból, talán már egyáltalán nem is lehet kapni. Meg pántnélküli melltartó. De nem tudom, mennyire "elvárás". Nem mintha nagyon meg akarnék felelni a divatnak, de legalább tudjam, hogy minek nem felelek meg. :D
2013. júl. 30. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

- az átlátszós dolgokban úgy tudom pont az a lényeg hogy látszódjon alatta a melltartó, és a színe illjen a kiegészítőkhöz. Bár szerintem bőrszinű melltartóval is jó.


- csőtop: pántnélküli melltartóval! A színe szerintem mindegy, csak ne látszódjon.


-nyakbakötős: ilyenhez én nyakbaakasztós melltartót szoktam (ez nekem kényelmesebb mint a pántnélküli), de pántnélküli is tökéletes.


A melltartó ne látszódjon ki. A hátsó pánt semmiképpen, az viszont szerintem belefér, ha egy kicsit nagyobb nyakú pólóból látszik egy pici vállpánt.


Bár ez csak az én véleményem.

2013. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, el ne hidd, amit az utolsó írt... Ha az átlátszó felső alá még egy direkt feltűnő melltartót veszel fel, csak közönségesnek fogsz tűnni. Én mondjuk alapból nem veszek fel átlátszó pólókat csak melltartóval, de ha már választani kell, akkor vagy testszínű vagy ugyanolyan színű, mint a felső. (Én az átlátszóbb felsők alá pánt nélküli melltartót és bandeau vagy csőtopot szoktam venni.) Csőtophoz szigorúan pánt nélküli, még akkor sem normális melltartó, ha ugyanolyan színű, mint a felső. Szilikonpántost is felejts el, ritka ronda. Nyakba kötős ruhákhoz a pánt nélküli szintén jó, szoktak ahhoz is pántot adni, a nyakadban átvezetve azt is fel tudod venni. Vagy ahhoz egy normális, variálható melltartó is jó szintén a nyakadon átvezetve a pántot.
2013. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!