Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nike Air Max cipője kinek...

Nike Air Max cipője kinek van? A talpbetét kivehető belőle?

Figyelt kérdés

Nekem kivételesen nem divat miatt kellene ez a cipő. Sosem tetszett igazán, és már vagy 40 színösszeállításban megnéztem, de nagyon egyik sem tetszett.

Viszont Vaterán eléggé jutányos áron kínálják (10-11 ft postával együtt). Ha hamisítvány, sem érdekel, de legalább sportcipő.

És valami különb sportcipő kéne, mint a hagyományos kínai, mert azokat próbáltam és nem váltak be.

Amiért szeretném mégis: az ortopéd orvosom ajánlotta, hogyha nincs pénzem 20-30 ezret költeni egy ortopéd cipőre, akkor sportcipőt vásároljak, aminek magasítva van a sarka (felül) és ha beleteszem a magasított lúdtalpbetétet, nem lépek ki belőle.

Így jutott eszembe az Air Max.

Remélem, kilehet venni a belső betétjét, mivel 3 cm-er különbség van a két lábam között és borzasztóan fáj már a színt különbség miatt a balos térdem, amiért arra terhelem az egész testsúlyomat. A sportolást is ezért kellett abbahagynom... megkopott a térdem.

Nem halogathatom tovább a cipő vásárlást.

Szerintetek alkalmas mindennapos használatra, és +3cm nem fogja a sarkamat kidobni a cipőből?

más lehetőséget nem tudtam kitalálni eddig... esetleg hogy a cipész rátesz magasítást a cipő sarkokra, de az elég otromba a lusz 3 cm-er és ha elszeretném adni amég jó állapotú cipőmet nem tudom.. kinek kell felemás cipő? senkinek


2013. júl. 31. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nemvolt még air max, de az eddigi összes Nike cipőmből kilehetett venni a talpbetétet.
2013. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!