Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen őszi/téli kabát áll...

Milyen őszi/téli kabát áll jól egy alacsony 160 cm-es lánynak? Rövid, hosszú, közepes? Melyik a legelőnyösebb?

Figyelt kérdés
53 kg vagyok,normál testalkatú.
2009. okt. 24. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmikepp sem hosszu,mert az alacsonyit.
2009. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem a rövid dzsekik

[link]

aminek pl passzés az alja (asszem így hívják), az is jó.

www.cosmopolitan.hu->itt van az oldalon olyan hogy katalógus. na ott válaszd ki, hogy ruhák és azon belül hogy kabát. nézelődj ott :) ár, márka is oda van írva.

2009. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy teljesen sima vonalú kicsit karcsúsított rövidebb fazonú (csípő körül) szövet kabát. Szerintem pufidzsekit ami pont derék csípő találkozásig ér ne vegyél.

Nem tudnál képet linkelni? Széles vagy keskeny a csípőd?

2009. okt. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát inkább szélesebb,homokóra alkatú vagyok. Csak azért kérdem mert eddig mindig térdig érő kabátjaim voltak és olyan kis alacsony manónak tűnök bennük.:) Sztem is jobb lenne egy rövid,csak az a baj hogy fázós vagyok,télen nem bírom mikor kint van a derekam és befúj a szél. dilemma: divatos legyek vagy legyek melegen? :)
2009. okt. 25. 10:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor olyat nézz ami a combtő tájékáig ér, vagy combközépig.
2009. okt. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

esetleg a combközépig érő szövetkabátok?

bár azok nem olyan melegek.

2009. okt. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Én 162 cm vagyok és bokáig érő szövetkabátom van. Tojok a divatra, fagyjon meg aki akar... de az nem én leszek:D De persze ha zavar akkor vegyél valami rövidet inkább és majdcsak kibírod valahogy.
2009. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 162 cm vagyok, szintén homokóra. Nekem a combközépig érők állnak jól. Én nem vennék fel se rövidet, se bokáig érőt, combközép az úgy pont jó, próbáld ki te is.

Azt mondják, mikor felbróbálod készíts magadról egy fotót, mert mikor visszanézed, kívülről látod magad hogyan nézel ki benne.

2009. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 158 Cm vagyok és van térdig érő télikabátom, szűk fazonú és teljesen jól áll, nem alacsonyít vagy ilyesmi.
2009. okt. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!