Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pánt nélküli ruhához milyen...

Pánt nélküli ruhához milyen nyaklánc illik? És milyen színű?

Figyelt kérdés
Hugom esküvőjére készülünk, már megvan a ruha, ami világoskék, kicsit türkízes, van hozzá egy karkötő, kék, és ezüst színű. De azt nem tudom milyen nyakláncot válasszak hozzá, illetve azon gondolkozom, hogy bézs színű cipőt vennék hozzá.
2013. júl. 31. 22:10
 1/5 Bogii.90 válasza:

Szerintem egy olyan ruhához semmiképpen sem illik valami hosszú vagy lelógó darab inkább valami elegáns nyaklánc ami feldobja a ruhád. Ha mutatnom kéne valamit ami menne hozzá ezt mondanám: [link]

Valami ilyesmi tuti siker lenne. Remélem valamennyit tudtam segíteni.:)

2013. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Félekk... válasza:
Ha nem mintás a ruha akár hosszú, de ha mintás akkor rövid, kis medállal.
2013. aug. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a hosszú és a rövid, alig vmivel a nyak alá érő is lehet jó. De a hosszú akkor tényleg legyen hosszabb, mert ha csak nagyon picivel a kivágás alá ér le, az elég gagyin tud kinézni. A hosszút csak egyszínű ruhához ajánlom, és túl csicsás vagy színes ne legyen.
2013. aug. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a különböző ruhákhoz/dekoltázsokhoz ajánlanak nyaklánctípusokat, szerintem nagyon hasznos!

2013. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszoka! Tényleg nagyon hasznos volt, az utolsó kép :)
2013. aug. 2. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!