Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az mindig úgy van, hogy...

Az mindig úgy van, hogy nyáron a téli cuccok olcsóbbak, és télen a nyáriak?

Figyelt kérdés

És ahogy jön a hideg, úgy viszik fel a kabátok, meg minden árát?

Szóval ha most veszek téli kabátot, az olcsóbb, mintha októberben venném?



2013. aug. 1. 19:53
 1/3 rémuralom ***** válasza:
Nyilván, de jóval kisebb a választék is, úgyhogy csak akkor tudsz ezen spórolni, ha nem vagy divatmajom, akinek mindig az éppen legtrendibb cuccok kellenek. És persze sok helyen helyhiány miatt egyáltalán kint sincsenek olyan cuccok, amelyeknek épp nincs szezonjuk.
2013. aug. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én kabátot, csizmát meg ilyenek inkább február-március környékén szoktam venni. Addigra már kezd lejárni a téli szezon, leértékelik őket. Nyári holmikat pedig szeptember-október körül. Mondjuk ilyenkor már egy kicsit kisebb a választék, de nagyon olcsón hozzá lehet jutni a ruhákhoz.

Persze, az is igaz, hogy, ha most veszek olyan nyári holmikat, amik idén divatosak, azok már jövőre kimennek a divatból, de ez annyira nem zavar. Azt veszem meg, ami tetszik, és szerintem a többi ember sem azzal foglalkozik, hogy "tavalyi" ruha van rajtam.

2013. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában, így sikerült vennem, egy téli kabátot 4000-ért, 16.000 helyett :D
2013. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!