Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az baj, ha 16 évesen nőcisen...

Paris hilton kérdése:

Az baj, ha 16 évesen nőcisen (de nem kurvásan) öltözök, szal magassarkú, szoknya?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 18:10
1 2
 11/14 anonim válasza:
59%
Én már a magassarkú és a szoknya szó után el is élveztem! hord csak nyugodtan :D imádom a magassarkút. edzőcipőt annyira nem. 14/F
2010. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
73%

valaki mondta h az öltözködés nem számít.. :P pedig igen :) sztem csak az a lényeg h legyen egy stílusod, és ne tedd tönkre magad(lábad, megfázás).. a magassarkúaknál is van kicsi sarok, szerintem 3-5 centi mindennapos hordásra nem elítélendő.

nekem a csizmám 5 centis volt, de néha picit kellemetlen mikor egymagasságú vagyok a fiú osztálytársaimmal(171 cm vagyok alapból).. :) most tavaszra egy 2-3 centis cipőt keresek. emellett szeretem az edzőcipőimet is(abban is van keskenyebb típus, az nem trampli).. és szoktam szoknyában járni, de ha halásznadrágot, farmert, barna csőnadrágot veszek fel, abban is nőies vagyok.


16 éves lány

2010. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%

szerintem a 10-15 centis talp meg sarok a tramplis és nevetséges h tök keskenyre akarják al ábukat összemasszítani, szerintem a psortcipő nem tramplis, sőleg egy hozzá és alkalomhoz illő ruháhot (plusz időjárás) vannak akik nem hordanak rövidet, sem passzosat, és nincs is nagy mellük, nem is tekernek, sőt még természetesek is, mégis szépek és szexisek akár egy melegítőben is, nem kell hozzá mini, csípőnaci, pic*a meg magas gatya, magas sarok, aki magas anélkül is, meg jó a tartása, szép az arca, annak nem kell bőrszerkó meg cicanaci, de alacsonyan is lehet valaki dögös, meg kis mellekkel, átlagos fejjel, mnidenféle vastag smink nélkül, a túl sok smink az a ku*vás, nem a szexi a ku*vás, ami nekem ribis az nem szexi, hanem kicsit szakadt, cigós, igénytelen, ízléstelen, szal totál nem szép vagy szexi.

Én rosszúl vagyok a hegyes hosszú körmöktől, a tűsarkú körömcipőktől, a bundától, a leopárdmintás ruháktól,

meg jobban tetszik a franciabugyi mint a tanga, vagy egy testhezálló felső mintm ondjuk egy mélyendekoltált vagy áttetsző ruha, illetve túl mini szoknya, túl tekerős csípő

2013. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Prostis nagyon
jún. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!