Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meddig bírják a converse cipők?

Meddig bírják a converse cipők?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok, ugyanis kicsit el vagyok keseredve. Nyár közepén vettem az enyémet (sima Chuck Taylor) és már lukas a talpa. Sose ment szét ilyen hamar még egy cipőm se.
2009. okt. 24. 21:15
 1/10 anonim válasza:
Hát nekem sem bírta 1,5 évnél tovább.Pedig nagyon szerettem:)
2009. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az enyém jóól birja. igaz h van egy kis szépséghiba az oldalán de nem vészes. 3éve van meg :) és elég sokszor használom :D
2009. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 évnél semmiképpen se tovább, még kevesebb, ha elázik akár 1x is
2009. okt. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem 1,5 éve van meg. Kívülről semmi baja,csak belöl a sarkát ledörzsöltem ahogy bújok bele.
2009. okt. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Converse csak egy mesterségesen naggyá tett márka, aki minőséget akar, az nem vesz Converse csukát, bár tudom "iszonyatbrutálmenő"...
2009. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én nem azért vettem. sima fekete és magassszárú. nem kell gondolkodni milyen cipöt veszek fel, mindenhez illik (amiket én hordok). tisztán kell tartani és igényesen néz ki mindenhogy ennyi.


Nekem még egy hónapos sincs, kicsit jön le az oldala, de már megcsináltam, szóval kitérdekel.

2009. okt. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az enyém sem bírt ki egy évet, hiába bőr meg stb, stb, soha többet nem veszek az tuti. Pedig elég jól néz ki, amíg le nem szakad a lábadról... :(
2009. okt. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
gyerekek, én nem tudom ti honnan szereztétek, de nekem van 2, egyik az ötöt tölti tavasszal, a másik meg 2 éves, az utóbbi oldalán lévő gumitörést pillanatragasztóval meg gyújtóval operáltam 2 hete, de amúgy semmi baja, az első is bírja, bár a belsejét elsősorban szigszalag tartja és látszik rajta elég rendesen a kor, de még mindig vagány xD különben tényleg nem értem mit csináltok a cipőitekkel, hogy ez van, mert nekem mind2 fesztiválokon volt/van edzve meg jó kis pank koncerteken, szóval nem plázában csoszogok bennük ruhát keresve .. xD egyébként meg a drága édesanyám legalább 4-szer bevágta az elsőt a mosógépbe, szal no para x)))
2009. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én biciklivel járok mindenhová, és a pedál nyírta szét a talpát. Egy év és csao csao. Ennyi...
2009. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem fél évig biztosan. Csak aztán ellopták ..:S

de nekem bírta a mosógépet is agyon volt sarazva és sokat sportoltam is benne.. és félig semmi baja nem volt csak egy kicsit fakóbb lett a színe..

2010. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!