Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Goth metálos ruhákat hol...

Goth metálos ruhákat hol lehet venni budapesten?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
vagy varratod, vagy amit én ismerek és viszonyleg olcsó, legalábbis egy darkshop-hoz viszonyítva: fekete stílus- [link]
2009. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jajj ez tetszik, majd elnézek ide jövő héten:)
2009. okt. 24. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemes a kínai boltokat és a turikat is átnyálazni, olyan csipkés, fodros, gyönyörű felsőket, fűzőket találtam, hogy hajh. Kár, hogy nem vagyok hozzájuk elég sovány. :)
2009. okt. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajj te nekem mindegy honnan van csak legyen :) Stílusváltás van:P
2009. okt. 24. 23:19
 5/7 anonim ***** válasza:

esetleg Shark a Baross utcánál. Nem vmi olcsó, de próba cseresznye.

Én amugy ázsia centerben is láttam egész jókis fűzőket, vettem is egy nagyon szépet(igaz nem vagyok goth meg nincs is stilusom :'D). Érdemes elnézni.

Ázsiacenter 173-as buszok végájánál van!

2009. okt. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Headbangerben is vannak jó dolgok, csak irtó drágák...én egyébként megveszem az egyszerű ruhákat, aztán átalakítom őket. Varrok rájuk különböző díszeket, csipkét, rávasalom a rajzaimat stb.

De figyelj, írtad itt hogy ,,stílusváltás" van...remélem nem csak az öltözködés miatt leszel ,,goth" akkor inkább hagyd.

M.G. 19/L

2010. febr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! NEm csak azért. Akkor most elmesélem :) kb 6 éve hallgatok ilyen zenéket, bár a stílusomon ez sosem látszott. Sajnos. Nem engedték a szüleim hogy olyanokat hordjak, mert hogy az milyen gyászos meg jaj depressziós. De most már 18 vagyok, el tudom dönteni, mit akarok:)
2010. febr. 2. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!