Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől mini egy szoknya? Meg...

Mitől mini egy szoknya? Meg lehet határozni a hosszúság alapján? Mennyire rövid szoknya számit már ribancosnak? Befolyásolja ezt a szoknya fazonja és formája is?

Figyelt kérdés
Szerintem ha csak pár centivel van térd felett, az még nem mini. De ha egy lánynak szép hosszú formás lábai vannak, az már combközépnél is túl rövidnek tűnhet. A 80.-90.-es évek fordulóján jártak a nők (lányok) tömegesen miniszoknyában,bármilyen helyre, iskolába, koncertre, templomba, igaz akkor még nem nagyon volt dekoltázs meg hasonlók. De gyakoribb volt a fekete harisnya és egyéb szines harisnyák, amiket ma sajnos nem nagyon látni.
2009. okt. 24. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Mini szerintem az ami combközép fölött ér véget valahol.

Számomra nem ribancos egyik sem amíg nem látszik ki alóla semmi. Csak a féltékeny lányok szokták mondogatni ilyenekre hogy ribancos...

2009. okt. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Épp ma sétált előttem egy lány miniben, és a szoknyája olyan rövid volt hogy látszódott a harisnyájának az a vastagabb derékrésze (az a rész ami olyan mint egy nagy bugyi és kábé a combtőig ér), a feneke nem volt ki belőle, de csak éppen hogy, hát az már húzós.
2009. okt. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút nincs olyan h ribancos..

RIBANCOS AZ AKI A SARKON ÁLL.

Nyugodtan felveheted a legminibbet is. de akkor valami " harisnyaféleség" legyen rajtad (:

2009. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs 11:54, de ha valaki olyan szuperminiben van, hogy szimpla járás közben is kivillan a feneke vagy a bugyija, az nem ribancos? Vagy, fogalmazzunk úgy, nem sérti egy kicsit a közerkölcsöt vagy minimum a társasági élet szabályait?:)rr
2009. okt. 25. 14:14
 5/7 anonim ***** válasza:
dehogynem
2009. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemis úgy gondoltam.. :)

de ha alapból nem ribancos a csaj, biztos nem fognak lek**vázni, és ízlésesen igenis fellehet öltözni egy extramini szoknyával..Ha nem csülkös a láb és a háj sem lóg rá a szoknyára x"DD

2009. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én meg a tescoba láttam egy lányt magasarkuban és farmerszoknyában ami komolyan addig ért amedig van a segge hajlata.persze harisnya nélkül néztem is hogy ez normális.nemvok féltékeny na de ez már ribis
2010. júl. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!