Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kérdésem elsősorban a pasiknak...

Kérdésem elsősorban a pasiknak szól: miért nézitek meg jobban a szoknyás lányokat, mint azokat akiken rövid nadrág van, legyen az bármilyen szexi? Miért izgatóbb a szoknya, mint egy short?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem izgatóbb. A short legalább jól feszül.
2009. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom honnan jön ez az általánosítás, de nem igaz. Én nem szeretem a szoknyákat.
2009. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Én nem mondanám, hogy a szoknyás lányokat nézem meg jobban. Viszont számomra a rövidnadrág abszolút nem izgató. Short se igazán, bár abból már láttam vagy 2-t, ami tetszett :)


A szoknyás lányok szerintem feltűnőbbek, azért nézek jobban oda. De nem mondhatnám, hogy rögtön hanyatt vágom magam tőlük...


Biztos nem sokan vannak ezzel így, de én még mindig a hosszúnadrágot szeretem a legjobban a nőkön. Bár ha felvesz egy normális hosszú-ruhát az is lehet szép. Olyanra gondolok, aminek ugyanúgy szoknya szerű alja van, viszont lejjebb ér és nem mutat annyit. Szerintem sokkal csinosabbak benne a nők és néha a kevesebb több.


De végül is nekem mindegy, az arcot nézem meg először és a belsőt tartom nagyon fontosnak, mert ha nem bírom a csajt tőlem aztán felvehet bármit...

2009. júl. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Mert a szoknya nyitott lehetőségeket hagy, a short meg nem. Meg a rövidnaci az mégiscsak FIÚS ruha.
2009. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az állításod hibás. Ez megint csak izlés kérdése. Egyébként meg mindkettő lehet rettentő szexi. Én mind a kettőt megnézem.
2009. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnézem mindkettőt.
2010. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

ez nem igaz

a short jobban feszül mint a szoknya

2011. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem kérdés!! Tudom, hogy régimódi vagyok, de azt mondom: fiú vagyok, lánnyal járok, a lány meg szoknyába. Ennyi.

Persze, hogy megnézek egy elbűvölő szoknyás lányt, hiszen üdítő látványt nyújt a sok "fiús" kinézetű között.

Ja, és a szoknyának nem feltétlenül kell mininek lennie, sőt!!

Bocs azoktól, akik más véleményen vannak!

2011. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!