Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem nőies ez a táska?

Nem nőies ez a táska?

Figyelt kérdés

A jobb oldalt van a képen. Nekem tetszik, csak azok a nagy fogantyúk elveszik egy kicsit a kedvem. Nem akarom, hogy melegnek nézzenek.


f



2013. aug. 3. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
? Kep?
2013. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hopp, elrontottam. :D [link]
2013. aug. 3. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jól néz ki. :) Nem nőies. De még ha mások nőiesnek is gondolják, mi a baj azzal? Ha neked tetszik, ne foglalkozz azzal, kinek nem tetszik. Ha valaki egy táska miatt néz melegnek, az ne érdekeljen, mert az csak az illető primitívségét és bigottságát mutatja, nem téged jellemez.
2013. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ez a táska. És szerintem a táska fogója még jobb, főleg ha valaki kézben viszi, persze a kényelem miatt érthető, ha vállra akasztod.
2013. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nőies:)
2013. aug. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Taskastol mondenestol kellene nekem az a férfi..ez a táska baromi jó

L

2013. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se búzás. Bár én ilyen nagy "bőröndöt" nem cipelnék magammal. De ha sok cuccot kell vinned, akkor jó lehet.
2013. aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!