Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó vagy rossz...

Szerintetek jó vagy rossz dolog a turkáló?

Figyelt kérdés
Szeretitek,vagy óckodtok tőle?L20

2013. aug. 4. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem jó, én nagyon szeretem. A sima boltokban általában divatruhák vannak, mind egy szezonra, vékonyak, műszálasak stb... Turiban találok nekem valót, nah meg persze sokkal olcsóbb is.
2013. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem jó, mert az emberek nagyon sok új, kicsi szépséghibás dolgokat kidobnak és ilyen 20 forintokért el lehet hozni :D.
2013. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
80%
Hát először alig akartam bemenni, aztán volt egy szerényebb körülmények között élő barátnőm bevitt, és megváltozott a véleményem.... mikor 1992 -es Guns N Roses pólót találtam, ami egy vagyont ér, és kilóra vettem meg a ruhákat, pedig nem is vagyok rajongójuk, akkor rájöttem a turkáló egy jó dolog :). Utána már én mondtam menjünk, sok embernek égő ilyen helyre bemennie, pedig jó dolog szerintem. Sajnos 3 éve nem jártam turkálóba. F/24
2013. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%

Hallottam történeteket, hogy milyen jó cuccokat lehet kifogni, nagy nehezen bementem ( kb 3x elmentem a üzlet előtt mire elég bátorságot vettem) és egy halom szemét tárult elém. Nekem nem tetszik. Rendben egyedi dolgokat lehet kifogni, de például minden ruhaboltnak van basic kollekciója, amik elérhető árúak, mégis újak, nincsenek kinyúlva agyonmosva kifakulva. Szóval nekem nem jött be ez a turkálódolog. Különben is azt hallottam egy témában jártas embertől, hogy nem kell sok ruha, de tudni kell őket párosítani, így kevés darabból is mindig megújulhatunk, nem leszünk unalmasak, így felesleges olcsó használt cuccokkal feltölteni a szekrényünket.

Nem vagyok teljesen ellene, de még soha semmit nem vettem turkálóban, mert nekem nem jött be. 23F

2013. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Szeretem.
2013. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%

osztom az utolo elotti vemenyet.

Nem szeretem a turkalot, meg semmi jot nem talaltam ( igaz alig voltam, de ami tetszett az is kisebb hibakkal volt)

Szoval nallammarad inkabb a keves ruha de markas es vadi uj

2013. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Nekem van egy nagyon bevált turkálóm, amiben ki lehet fogni új ruhákat is... Nagyon jó minőségű cuccok vannak, és gyakran 500 ft-ért... :)
2013. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Imádom [link]
2013. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajom vele tulajdonképpen, ha kapok onnan ruhát, hordom. De én nem járok, mivel boltokban szinte ugyanannyiért veszek akciós cuccokat. Szóval szerintem nem gazdaságosabb, mint plázázni.
2013. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

Szörnyű, nem akarom más levetett vackát hordani :(

inkább legyen kevesebb és "márkátlan" ruhám, de azok legalább az enyémek, nem valami gazdag lány kihajított dolgai.

2013. aug. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!