Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó vagy rossz...

Szerintetek jó vagy rossz dolog a turkáló?

Figyelt kérdés
Szeretitek,vagy óckodtok tőle?L20

2013. aug. 4. 20:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hatalmas ötlet és jó biznisz én csomó vadiúj dolgot vettem már turiban még a címke is rajta volt :) És az tényleg nem jön velem szembe az utcán
2013. aug. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hááát én otthoni pólókat, felsőket szoktam turkálni, de utcára nem venném fel őket.
2013. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Manapság tudjátok mi van a turkálóban? A katalógusokból visszaküldött ruhák. Kb. volt 2 napig rajtuk max. Ennyi erővel a "sima" bolti ruha is turis, mert már 100-an felpróbálták előtted.
2013. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Akik általában az írják hogy csak szemét van ott meg sosem találnak semmit azok nem gyakran járnak turiba. Turiba úgy érdemes menni hogy hetente ott töltesz néhány órát és mindenképp a nyitás napján kell menni ha jó cuccokat akarsz. És az sem igaz hogy leárazáson olcsóbbak a cuccok. Én egy héttel ezelőtt voltam turizni, vettem 3 pólót, egy ruhát, egy övet és egy rövidnadrágot. Összesen 1290 Ft-ba kerültek. Melyik leárazáson kaptam volna meg ezeket ugyanennyiért? Egyik barátnőmnek nagyon gazdagok a szülei. Nagyon nagy házuk van, van lovuk is, ékszerüzletet vezetnek, Chanel parfümmel fújkálják magukat. És ő is jár turizni.
2013. aug. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
22%
A turkálóellenesek közül miért én lettem a legjobban lepontozva? Ha el is gondolkoztam valaha, hogy bemegyek, most már biztosan nem fogok, nehogy összetalálkozzak valamelyik gonosz lepontozóval. 23F
2013. aug. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
én úgy voltam vele hogy meguntam hogy a saját pénzemből 1500ft-ot elköltsek egy pólóra haverok mutattak egy nagyon jót ahol olyan nike(újonnan kb 3-5ezer közötz vett hasonlót haver) és H&M pólót szereztem 300ft-ért hogy mindenki csak nézett. Nagyon megtetszett a dolog így benéztünk több helyre is hát azok annyik voltam hogy azzal a lendülettel jöttünk ki amivel bementünk szóval jól körül kell nézni hogy hova érdemes többször járni F/16
2013. aug. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!