Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 9től 19ig vásárolgattunk a...

9től 19ig vásárolgattunk a párommal, magassarkú volt a lábamon (kocsival mentünk, de a boltokban, plazakban sétálgattunk) amikor már jöttünk haza felé nagyon hisztis voltam! Már ne is vegyek fel magassarkút?

Figyelt kérdés

Feltörte a lábam a cipő, a kislábbújjam is nyomta, talpam. Meg mindenhol ahol tudta. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?Vagy más csajok is szoktak "így járni"?

Itthon amikor levettem,kiderült,hogy lett pár hólyagom is! Még most is fáj...mikor fog elmúlni?


2009. okt. 26. 06:52
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Köztudott h magassarkú hosszú távon nem kényelmes... nem csak veled fordult már elő ilyen
2009. okt. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A magassarkú cipő nem vásárláshoz,sétához való!Oda egy kényelmes lapos sarkú cipő kell.A magssarkút akkor vedd fel,ha nem kell benne órákig járkálnod.A hólyagokat pedig ragaszd le,de soká fognak begyógyulni.
2009. okt. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Húha mi lesz veled magassarkú nélkül...Az ilyen pláza...cicák csak azt hordanak.
2009. okt. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nehéz, de lehet találni olyan magassarkút, ami kényelmes - én imádom a magassarkút, mert nagyon alacsony vagyok és kb 20-ból 1x tudom kifogni, hogy kényelmes is legyen, sajnos a vásárlásnál nem derül ki


van pl egy fehér bőr, pántos cipőm, amiben simán egész nap tudok sétálgatni és semmi baja a lábamnak


szóval csak ki kell fogni, nomeg az új cipőket először rövid távon tesztelni :D esetleg a kocsiba ilyenkor váltócipőt bedobni (nekem mindig van betéve 1 pár lapos vízhólyag esetére:D)

2009. okt. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

anyáááám...szerencsétlen pasas, akit 10 órán keresztül vonszoltál magaddal a plázában.

figyi, ha lenne egykis eszed, akkor 10 órés plázázáshoz nemveszel fel magassarkút.....lapos sarkúban, vagy kisebb sarkúban is szexi lehet lenni, csakhát akinek a sarok a nőiesség asz megértem h ilyenkor nehéz helyzetben van.....

2009. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
buta plázap...a . ilyen hosszú plázázáshoz magassarkú? akkor minek itt sirsz? pfff..
2009. okt. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Én is sokat hordok magassarkút, és sajnos úgy vagyok vele, hogy 20-ből 1 nem töri fel a lábam, de az pedig szétjön :D

Szóval már egyre kevesebbet hordok magassarkút, vagy alacsonyabb-vastagabb sarkút veszek kerek orral, az nagyon kényelmes és csinos is!

2009. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!