Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 2008 nyarán is divat lesz a...

2008 nyarán is divat lesz a "balett"cipő?

Figyelt kérdés
pontosan nem tom h mi a neve annak a cipőnek de ugy néz ki mint egy balett cipő most2007nyarán divat volt jövőre is az lesz?
2007. szept. 26. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz a divattal, hanem az egyéniségedet épitsd ki! azzal sikered lesz! Én pölö az éven magasszárú tornacipőt hordtam (most szept-ben) pedig már nem divat. leglább más nemhord, csak én :) de én is fogom jövőre a balettom, ugyhogy nem leszel egyedül (ha ki nem növöm addig) :) van aki a divat előtt már hord valamit (Paris) van aki utána és van aki egyéniség! na melyik a legjobb? :)
2007. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
figyu a léneg hogy jól néz ki épp ezért szerintem ha divat ha nem akkor is bátran menj ki benne az utcára én tuti hogy jövőre is veszek egyet
2007. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy, kb 2X volt rajtam mert akkor vettem amikor jött a rossz idő! Biztos h nem fogom 2 használat után kidobni! Én tuti használni fogom!!!!
2008. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
amúgy babacipőnek hívják:)és divat igen.
2008. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
balerinacipőnek hívják nem babacipőnek.
2008. okt. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!