Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék venni olcsó, de...

Morzsa kérdése:

Hol tudnék venni olcsó, de szép babydollt?

Figyelt kérdés
Fehérnemű üzletben több ezer ft,annyit meg nem akarok rászánni.Soha nem vásároltam még ilyet,és szeretnék tanácsot kérni abban is,hogy milyen anyagút válasszak,melyik lenne a kényelmesebb viselet(hálószobában).Mindegyik ruhához jár alsónemű vagy azt külön kell megvenni?Jó lenne ha passzolna egymáshoz a két ruhadarab.Kínai üzletben szerintetek lehet kapni?
2013. aug. 10. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet kapni kínaiban. H&M-ben is szoktak lenni, bár az ottani fehérneműk nagyobb részét én gagyinak vagy ízléstelennek találom, de babydollban láttam már egy-két jobbat is.
2013. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az olcsóknak szerintem béna a kosár része, meg tök műanyagból van. Bár elvileg nem sokáig van az emberen, de ilyenre akkor sem költök. A drága meg tényleg drága, úgyhogy én nem vettem. Amúgy van sok helyen, kínai, New Yorker, szerintem bárhol.
2013. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!