Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Erről az acélbetétesről mi a...

Erről az acélbetétesről mi a véleményed?

Figyelt kérdés

[link]

megérné megvenni?



2013. aug. 10. 11:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2013. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Tényleg? Amilyen a külső, olyan a belső? Akkor egy hót feketébe öltözött, szegecses ruhákba bújt rockernek nyilván sivár és fekete a lelke, agresszív a személyisége.(Én nem így gondolom persze, van sok rocker barátom, sőt én is jártam évekig feketében, de ha a te megjegyzésedet vesszük figyelembe, akkor megállja a helyét ez az állítás.) Én most már imádom Hello Kitty-t meg a rózsaszínt, de rock és punk zenét hallgatok, munkáscigit szívok, nem vagyok előítéletes, szívesebben járok kocsmákba mint discokba, ki merek állni a véleményemért. Ha már ott tartanak a rokkerek, hogy egy bakancs színe miatt köpdösnek, akkor rock and roll is dead. Mert ez ugyanaz a szar hozzáállás, mint a discosoké. Te is külső alapján ítélsz, akkor meg miben vagy jobb vagy lázadóbb náluk?

Attól még, ahogy kinézek sokkal többet tudok a rock történelméről, sokkal több koncertre járok, sokkal inkább az enyémnek érzem ezt a világot, mint sok trú rokker ruhákba bújtatott bohóc, aki csak utálkozni tud, de semmit nem ért.

2013. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Büszke vagy arra, hogy nem vagy előítéletes és kocsmába jársz?

Ezzel be is bizonyítottad, hogy egy selejt vagy, így igazam volt. Ha meglátom a ringyós öltözködésed ("Én most már imádom Hello Kitty-t meg a rózsaszínt"), egyből láttam volna. Tehát helyes a külső alapján ítélni.

Köscshypuscshy

2013. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
a véleményem: szerintem ez lila
2013. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Bocsi, de neked egy színtől ringyós lesz valaki? Vagy attól, hogy szeret egy márkát? Nekem a ringyós az, aki mindenét kirakja. És igen, arra, hogy nem vagyok előítéletes büszke vagyok:) Arra, hogy járok kocsmákba nem különösebben, de ez van. Kb. minden rocker jár kocsmákba, anélkül elég elképzelhetetlen ez a szubkultúra.

Látom a többi hozzászólásodat is, te aztán nagyon rühelled a világot. Tudod, a legtöbb ember úgy 12 évesen esik át ezen, nem baj, te picit későn kamaszodsz. Gondolom anyádékkal laksz, népszerűtlen vagy, és szűz. Oké, de a saját bénaságod miatt ne a többi embert utáld. Na mindegy, nem offolom tovább a kérdést.

2013. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Elég komoly xĐ

Én csakis fekete szóval nem venném meg.

2014. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!