Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit szólnátok, ha egy...

Ti mit szólnátok, ha egy "átlagos" nem rocker csajon acélbetétes bakancsot látnátok?

Figyelt kérdés
Régebben volt egy nagy rocker korszakom, tiszta feketében jártam, és vettem egy acélbetétes bakancsot. Aztán pár éve rájöttem, hogy nem muszáj minden szembejövő embernek rögtön látnia, hogy milyen a zenei ízlésem, meg hogy én vagyok a legnagyobb rocker a környéken, szóval elkezdtem "normálisan" kinézni. Divatosan öltözködöm, de a bakancsot továbbra is hordtam, mert tetszik, és kényelmes. Viszont tavaly tél végén feladta szegény(4 évig szolgált hűségesen, velem volt koncerten-suliban, jóban-rosszban), és kiszakadt. És azon gondolkozom, hogy veszek egy másikat, csak esetleg valami élénkebb színben. Szóval ti mit szólnátok egy divatos cuccokba bújt csajhoz, ha acélbetétes lenne a lábán? Tényleg olyan nőietlen? Mert sokan azt mondják. (Most légyszi ne olyan válaszokat írjatok, hogy szard le mit gondolnak, meg ha neked tetszik, hordd, mert döntésképtelennek érzem magam.) 17l

2013. aug. 11. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglátnám, hogy egy acélbetétes bakancsban lévő emberke jönne felém akkor azt nézném meg legelőször, hogy illenek e a ruhadarabok egymáshoz. Ez valahogy mániám. Szóval szerintem vegyél egy újat nyugodtan. Nem gáz az egyediség. Én is felvenném:)
2013. aug. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Én az első fekete baki után egy márványos fehéret vettem, imádom :) Tök feketében már elég hülyén is érezném magam. Rózsaszínes-csajos-virágos laza szettekhez is illik szerintem, na meg motorozáshoz :) Nyilván strandra, kiöltözős eseményekre,tesiórára stb te se bakancsot hordasz, a többi esetben meg igenis lehet nőies is.
2013. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem nőietlen, de irritáló, ha egy nem rocker hordja.

18/f

2013. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ne harapd át a torkom, de én azt vágnám le egyből, pláne ha virágos vagy élénk szín, hogy trendb-zi... esetleg megkockáztatom, pózer... az illető, köze nincs a rockhoz. Kicsit... meggyalázásnak érzem. De ezt csak Én gondolom így.
2013. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
11%

undorító


egy nő legyen nő és nőies

2013. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Amúgy ki mondja meg, hogy ki számít rockernek? 4 éven át csak feketét hordtam, rock zenét 5 éve hallgatok, kb. kívülről fújom az egész rocktörténelmet és a kedvenc zenészeim életrajzát, járok koncertekre, rock kocsmákba, csomó rocker haverom van, a legtöbb eddigi barátom rocker volt. Csak már ráuntam a szegecses karkötőkre, és a bandás pólókra, plusz nem életcélom riogatni az öreg néniket a külsőmmel. De ettől még ugyanúgy ebben a világban mozgok.
2013. aug. 11. 20:31
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Vedd meg, szerintem nem nőietlen, jópofa lehet a színes bakancs, de a feketét mindenhez fel lehet venni, szerintem semmi kivetnivaló nincs abban, hogy szeretnél újra bakancsot venni, lehet újra fel fogsz venni fekete ruhát. Nekem ilyen van http://www.youtube.com/watch?v=wXS1U84oBn8 régi kicsit kopott de még hordható, ez pár év után szétjött http://www.youtube.com/watch?v=bvncJA171Wc fél évre rá vettem újat, másfél éve van meg ez http://www.youtube.com/watch?v=0lbh53FZO3c Gitáros zenén kívül másféle zenéket is szeretek, nemcsak fekete polót veszek fel, van ismerős aki szintén így van ezzel. F/29
2013. aug. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"egy nő legyen nő és nőies"

akkor a sok kis buzerknyák meg akadjon le a szoliról,vasalt hajról,köves fülbevalóról,kivágott felsőkről,nőies színekről,gyantáról, egyéb nőies kiegészítőkről mert lassan meghal az agyam attól hogy egy nő legyen nőies a pasik fele meg nyugodtan kinézhet úgy mint egy kezdő transzvesztita.........

amúgy:szerintem csak akkor hord ha illik a ruháidhoz,máskülönben nem hiszem hogy jól állna:)

2013. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem gondolom hogy ez meggyalázás lenne, hogy bakancs mellé nőiesebb ruhákat venne fel. Különben sem az a fontos hogy milyen címkét ragasztunk a homlokunkra, illetve hogy ez vajon másnak tetszik-e.
2013. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!