Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ducibb lányoknak milyen ruhák...

Ducibb lányoknak milyen ruhák állnak jobban?

Figyelt kérdés

17 lány vagyok és nincs az a topmodel alkatom de nem mindig tudok azt felvenni amit szeretnék..

milyen fajta ruhák lennének jók?

lécci segítsetek!


2013. aug. 12. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen alaktípusba tartozol? attól függ..pl: alma,körte,homokóra..stb. meg mik az adataid? mell/csípő/derék bőség? hány centi, kg vagy? ezek tudatában könnyebben tudunk segíteni :)szintén 17/L
2013. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem az ilyen ruhák ugyan olyan jól tudnak állni egy duci lányon mint egy gebén:)

2013. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát 76 kg vagyok 165 magas... hát asszemkörte de fent sem vagyok annyira vékony :(
2013. aug. 12. 20:22
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. hát..ha van derekad akkor pl derékban szűkitett lefelé bővülő egyberuhák jól állhatnak, nadrágban szerintem a cső nadrág is simán oké csak ne 2 számmal kisebbet erőltess magadra.:D a denevér ujjú felsők is előnyösek lehetnek.aztáán ha a lábaidat nagyon vastagnak gondolod akkor a rövidnaci minimum comb középig érjen. kerüld szerintem a nagyon feszülős felsőket mert azok kövérítenek. és a fényes anyagú cuccok is...fú hirtelen ennyi jutott eszembe.:D ha van kérdésed estleg írj még
2013. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ!!! sokat segítettél :) hát derekam az van.. azt nem tudom még hogy esetleg az ing jól állna e egy olyan rövid ujjú?
2013. aug. 12. 21:11
 6/7 anonim ***** válasza:
hát..ezt így látatlanban nem tudom megmondani. igazából én mikor ducibb voltam sosem hordtam ilyen ingeket, nem éreztem jól magam bennük. én akkor voltam kb 80-82 kb 163-164 cm.hez most 61-2 vagyok már nem feszélyez ha inget kell hordanom, de még mindig van olyan ruhadarab amit szívesen fel vennék csak még nem tartok ott hogy meg is tehessem. Igazából ha te jól érzed magad benne és szereted hordani, akkor nyugodtan felveheted szerintem :)
2013. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszi szépen a segítséget! :)
2013. aug. 13. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!