Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten és környékén hol...

Budapesten és környékén hol tudok venni viszonylag olcsón tornadresszt?

Figyelt kérdés

Most hogy indul az iskola és ugye minden üzletbe nagyban lehet venni iskolába való dolgokat, de tornadresszt szinte alig lehet találni valahol.

Hol tudok venni Budapesten vagy 20-25 kmes körzetbe tornadresszt ami kb 170 cm es lányra való?

A húgom kitalálta hogy az iskolába elmegy szertornázni megint. Régebben csinálta de amikor gimis lett abbahagyta és most megint megjött rá a kedve.

Anyámmal meg vele már minden boltot körbejártunk itt vidéken, barátnőm is körbekérdezősködött mindenkit, de vagy horror áron voltak dresszek, vagy olyan ami méretbe nem stimmelne a húgomra. Egyébként náluk tesin nem kötelező ugyan de a tanár elvárja hogy viseljék a derekuk miatt és mivel a húgom hajlamos a felfázásra sajnos, így mondta hogy mindenképp kéne neki egy de jobb lenne kettő.

Kínai üzleteket végigjártam de sehol nem volt 170 cm es méretbe.

Aki tud egy biztos helyet ahol lehet venni, auchan kivételével mert a húgom azt állítja azoknak rossz az anyaguk akkor megköszönném a válaszát.



2013. aug. 13. 13:03
 1/3 anonim válasza:
100%

Elmész a Blahára, és bemész a Corvin áruházba az első emeletre. A hátsó részen van minden :D

176-os méretig többféle tornadressz!!!!

És ami a legjobb, hogy red stone 176-os dressz 990 Ft :D

Csak hát viszik mint a cukrot :D


De azért óvakodj ott ettől a retektől:

http://www.youtube.com/watch?v=uGhNbLykM1s

2013. aug. 20. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a kérdező vagyok, de én is megörültem a válasznak. Ma el is mentem. Sajnos 176-os méretben már nem kaptam (nekem ez kellett volna), de 170-esben, ha jól emlékszem volt még 4 db elasztikus és 1 db pamut, valamint néhány 164-es is. Ezek mind piros színben. Kisebb méretekből volt még kék és fekete is.
2013. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a 176-os tol bagyobb meretben hopl kapni
2018. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!