Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok Budapesten tornadres...

Hol tudok Budapesten tornadresszt venni, felnőtt méretre?

Figyelt kérdés

Elkezdtem járni szertornára a suliban, 16 éves lány vagyok de elég magas vagyok 175 cm.

Azért is írtam ide, mert hiába túrtam a neten órákig nem találtam sehol tornadresszt 164 cm felett. Nekem minimum 170 cm kellene, lehetőleg hosszú ujjú, mert a rövid ujjú az irritálja a hónaljam jobban mert bevág, az ujjatlan meg bevág.

Azért kérdezem ezt mert Gyakran járok budapesten és hátha akad egy üzlet ahol lehet kapni, jopbb lenne úgy hogy személyesen tudjak bemenni, próbálni, mert próbáltam már ismerőseim dresszét egy 170 cm es jó volt rám, de azt nem adja örökbe sajnos, viszont egy másik fajta pedig már szűk volt. Legjobb lenne olyan 178 cm es, ha nem olyan rugalmas az anyaga.

Ezért írok hátha akadnak tornászok akiknek rendszeresen kell dresszt venniük.

Előre is köszönöm!


2013. máj. 15. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy angol turiban sikerült találnom egy csinos George-ot.

Rengeteg helyen benéztem mire végre találtam 174cm-re valót magamnak.

2013. máj. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Általában készíttetni kell megfelelő méretben olyat amilyet akarsz. Ugyan drágább, de jobb anyag, kellemesebb érzés, és nem vág be :)


Amúgymeg [link] (itt jó minőségű rövid van), [link] (itt készíttethetsz), [link] (itt van hosszú újjú is), nagyobb intersport áruházak.

2013. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!