Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti betartanátok ezt a...

Lányok, ti betartanátok ezt a suliban?

Figyelt kérdés
Szóval év végén bevették(egyházi gimi lettünk) hogy papucsban szandálban tilos suliba jönni, sőt még balerinához is vegyünk fel harisnyát...

2013. aug. 14. 13:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha ez a szabály, akkor betartanám.. Túl sokáig úgyse lesz már remélhetőleg ilyen meleg...
2013. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
nem.
2013. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én se tartanám be. de egy nyomorult papucsba mi olyan kihÍvó? túl szexi a lábujj vagy mi a brant
2013. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Balerinát vennék fel akkor. Látják, hogy az viszonylag zárt, aztán csak nem fognak lehajolni a lábamhoz megvizsgálni, hogy tényleg van e rajtam harisnya.
2013. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Nem mondhatják meg,hogy mibe menjünk, erre törvény van
2013. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 randomgirlLOL ***** válasza:
100%

Nem igazán tartanám be, én se értem ezt a "tilalmat"...

Egyik barátnőm mesélte (szintén egyházi suliba jár), hogy az egyenruhájuknál a szoknya szinte bokáig ér, de senki se hordja, mindenki rövidebb szoknyában megy suliba. Bár iskolája válogatja, de nem vehetik annyira nagyon szigorúan ezt a cipős dolgot, gondolom. :)

2013. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem egy munkahelyen előírják, hogy a dolgozóknak miben kell megjelenniük, tehát jobb ezt megszokni. Amúgy balerinához jobb is venni harisnyát, mert beleizzad az ember lába.
2013. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyházi suliba járok,de nálunk még csak a túl rövid szoknyát,a fedetlen vállak takarását kérték. Én azóta hordtam toppot,de nem pánt nélkülit,meg olyan pólót amiből ki van a vállam. Ha nem vagy egy pláza csak,és nincs sok balhéd,akkor szerintem nem szólnának meg. Bár nem tudom nálatok milyen a fegyelmezés.
2013. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A fiúknak is van ilyen vagy hasonló tilalom?
2013. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Konkrétan leszarnám.
2013. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!