Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyen egy tini a...

Hogyan legyen egy tini a suliban vagy egy randin, igazán, kivételesen csinos?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 22:25
 1/1 Joe Makepeace válasza:

Ez egy furcsa kérdés, ugyanis a csinos fogalom, az olyan, mint a szép! Amilyen lányok nekem például tetszenek, tudom hogy nem állnák meg a helyüket egy szépségversenyen, nem a tipikus értelemben vett szépségek! De mégsem úgy fogalmazok, hogy: "nekem szépek", hanem, hogy "szerintem szépek"! Gondolom érthető a különbség!

Szóval:

Ha én most itt tanácsot tudnék Neked adni Kármen, ez körülbelül olyan lenne, mintha mások is válaszolnának utánam, ők pedig adnának hasonló, esetleg teljesen más tanácsokat! Ha konkrét személynek akarsz tetszeni, az megint más, de csak úgy általában nehéz lenne ehhez Neked tanácsot, tippeket adni! Sokszor ilyen témánál a "kevesebb a több", a "szolidabb a vonzóbb", az "egyszerűbb az 'őrjítőbb'", mert mindenkinek más és más tetszik, ez az egész külsőre igaz!

Esetleg jobban tudnék, vagy mások jobban tudnának ebbe a segítségedre lenni, ha bővebben leírnád, hogy mire gondolsz, milyen részére a csinosságnak, vagy egy konkrét esetről van-e szó!

2013. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!