Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok ezekről a most...

Mit gondoltok ezekről a most divatos "manósapkákról"?

Figyelt kérdés

Tetszik? Vagy idétlen? Hordanád? [link]

[link]

[link]

[link]



2013. aug. 14. 21:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem az osztályomban hordanak ilyet, hanem nézem a lookbook-ot, minden 2. embernek ilyen van, plusz most épp Németországban vagyok, itt is nagyon sokan hordják. Beírtam google-ba, hogy street fashion 2013, és kijött egy csomó ilyen sapkás kép. Szóval, de divat, csak max. hozzánk még nem jutott el.
2013. aug. 14. 21:30
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de csak télen...én ilyet hordok.
2013. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ez komoly.. németországban, augusztusban, 35 fokban téli sapkát hordanak az emberek ? :D:D:DD


Nem gondoltam volna, hogy a németek ennyire balfsszok.. xD

2013. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De. Mondjuk itt hidegebb van, de azért nem sapka idő. De nem csak ők, mindig nézek divatoldalakat, sokan hordják. Én meg nem tudom mit gondoljak, mert néha tetszik, de van akinek szörnyen áll. De pl. rajta jó: [link]
2013. aug. 14. 21:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Mint a mai divat kb. 80% -ról azt, hogy röhejes... Kizárt, hogy felvegyek ilyen sapkát. Láttam már pár embert ilyenekben, de csak arra tudtam gondolni, hogy ki a rák ez a bohóc...
2013. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem értem ezeket a sapkákat.. pláne nőn.


Oylan szép haja van ennek a nőnek is, mint amit linkeltél kérdező...mi a francért takarja el azzal a bzi sapkával ?!


Te meg kérdező ne legyél jellemtelen senkiházi... ne menj a sok ostoba után akik azthiszik, hogy trendik...


nyáron téli sapkában...csak azért mert "divat" Jézus Isten.. ennél azért többre tartalak kérdező xD perszhe lehet, hogy sokat gondolom rólad..

2013. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Télen is szoktak itt nálunk is hordani Debrecenben :D Vagyis mindenkin ilyen van :DD nekem nincs vele bajom,de nem hordok ilyet:D
2013. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt hívni beanie-nek.

Egyébként nekem tetszenek:D

ÉS énis voltam Németországba vasárnap jöttem haza ..két hétig voltam ott és énis sok midenkin láttam. Sőt Budapesten is sok mindenkin láttam és énis hordanám így ha nem néznének hülyének ugyanis szerintem ezek a sapkák ujjatlannal jobban néznek ki mint kabáttal:D És ha egyszer NEKEM nem sül be a fejem nemtudom miért rögtön azon gondolkoztok._.

2013. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

9-es


nyáron -- > téii sapka = retardált fsszkalap


Ezt gondolják rólad az emberek, amikor pólóban meg az ostoba sapikádban végigcaflatsz a városon.


És jól gondolják. :D


mert aki nyáron ilyen kötött sapkát vesz fel, az minden, csak nem normális.

2013. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ízlésficam...
2013. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!