Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Világos ruhák sárguló hónalja...

Világos ruhák sárguló hónalja ellen lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A férjem eléggé izzadós és nagyon szeret világos ruhákban járni, de ha kap egy új világos felsőruhát annak 5-6 viselés után már enyhén, de láthatóan sárgulni kezd a hónalja.

Egyszerűen nem tudok velük mit kezdeni, nem bírom semmivel kiszedni. Szeretném megkérdezni, hogy valakinek van-e módszere ezek a foltok ellen.


2009. okt. 28. 10:21
 1/5 anonim válasza:
100%

Hát én lány vagyok és nagyon vékony keveset izzadok de nekem is sárga szokott lenni a hónalj résznél a fehér

világosabb póló! esetleg előtte áztasd be egy lavorba,mosóporba és hagyd ázni ugy 3 órát.,mert fellazítja a foltot ezután esetleg kézzel öblítheted ki. Szerintem be fog válni

2009. okt. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyszerű hypo sem segít? Amúgy mi Amway termékeket használunk, és az is csodákat művel:)
2009. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Izzadásgátló..
2009. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gyökér...
2009. nov. 8. 23:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Ariel professinal folteltávolító nekem bevált foltok ellen,de nem mindenre jó azért.
2009. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!