Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek bejön, ha egy...

Lányok, nektek bejön, ha egy srác szinte teljesen letolva hordja a nadrágját?

Figyelt kérdés

Nem is értem, ez olyan igénytelenség kb., mint ahogy elindult, hogy a lányok mélyülepű nadrágot és deszkás cipőt hordanak. Az még szexi is lehet, hogy csak a gumirozás, ameddig a márka van mondjuk, az kilátszik. Meg a mai csípő nadrágoknál a boxert amúgy is feljebb húzza a legtöbb pasi. De amikor már a nadrág a fenekük alatt van, az szerintetek nevetséges vagy szexi? Pl.:

[link]


2013. aug. 15. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fúj. Undi.
2013. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A s ggfejszintjelző ordít az ilyen láttán :D
2013. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. De ez nem is a lányoknak szól, hanem a többi fiúnak jelzés, miszerint "kétirányú utca, szabad a vásár" xd
2013. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bejön, mint mókuskának az erdőtűz!
2013. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz. Tudtommal a börtönben jelezték így a férfiak, ha kaphatóak voltak egy kis mókára...
2013. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez a jelenség már évek óta kiveri a biztosítékot, szörnyen nevetséges, de már ott tartok, hogy nem tudok rajta nevetni, legszívesebben odamennék az összes ilyen idiótához és jól gatyába ráznám őket. Amúgy nekem már az sem tetszik, ha egy kicsit is kint van a boxer, nem értem miért kell kint lennie. A "férfi" csípőnadrág meg no comment kategória...
2013. aug. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát Justin fa*om bíber nem jön be sehogyse, de ez még gusztustalan is. Fujj ne már...
2013. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon gáz, biztos azt hiszik az ilyen srácok, hogy pl. a metrón mindenki az ő alsógatyájukra kíváncsi, de ki kell, hogy ábrándítsam őket: kra nem érdekel, kifejezetten gusztustalan.


23L

2013. aug. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!