Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem találom a stílusom....

Nem találom a stílusom. Melyik vagyok én?

Figyelt kérdés
Egyik nap még rajongok a szép szoknyákért,rózsaszín,fehér cuccokért, másnap viszont már a farmerért,és kicsit swag-esebb ruhákért. Melyik állna jobban? 14 éves vagyok nagyon alacsony,és vékony...néha úgy érzem ha tömérdek farmert veszek fel dagadtabbnak és összenyomottabbnak tűnök:D Fiúk(nak) melyik jon be jobban? a lányos lány,vagy a kicsit fiúsabb csajszi?:)

2013. aug. 15. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Miért nem találod a stílusod? Hát ott van a kérdésedben a válasz: 14 éves vagy. Ne aggódj, majd szépen kialakul. Nekem 17 éves koromra alakult ki a stílusom, de még azóta is van, hogy kicsit változik.


Minden fiúnak más jön be. A te korosztályodban még van akit egyáltalán nem érdekelnek a lányok, a többi pedig pont leszarja, hogy milyen ruhában vagy: legyen jó a tested, ez a lényeg. Nekem és a barátaimnak legalább is 14 évesen ennyire volt kifinomult az ízlésünk. De elárulom, később sem fogják lényegesen többet figyelni a pasik a ruhádat.


Ha csak az a célod hogy tetsszél a pasiknak, akkor inkább törődj az alakoddal. Sportolj valamit, járj el futni, étkezz egészségesen, egyél sok húst és zöldséget, és kevés tésztafélét.


Viszont a kötelező idézet most következik: "14 évesen inkább a tanuláson járjon az eszed:D"

2013. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

jaj jár az , de még nyár van :) még annyit szeretnék kérdezni,szerinted melyik jobb?:)

ezek:

[link]

[link]


vagy ezek?


[link]

[link]

2013. aug. 15. 23:44
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem az elsők jobban tetszenek, de persze ízlések és pofonok :)

14/l

2013. aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj nekem mindkettő:(
2013. aug. 16. 00:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindkettő tetszik, akkor hord nyugodtan ezt is-azt is. Nem baj ha nem csak egyféle stílusú ruhákat hordassz. Én szeretek rockeresebben öltözni, de van hogy, csajos, világos szoknya+top párosnál maradok. Mikor melyik... Szerintem jobb is, ha nem csak egyoldalú vagy.

16L

2013. aug. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Joy Turner ***** válasza:
Miért akarod magad egyféle stílusra korlátozni?? Az az igazi, ha bármit fel tudsz venni és a magadénak is érzed. Mikor milyen hangulatod van, azt hordd! A fiúknak az jön be ha egy csajnak van önbizalma, nem a göncei. Úgyhogy ha te vagányabb ruhában érzed magad jól, akkor a fiúknak is tetszeni fog, mert magabiztosságot sugárzol! Úgyhogy hajrá! Mindkét szett jól néz ki!
2013. aug. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vedd fel azt, amihez aznap épp kedved van:) Sehol nincs előírva, hogy csakis egyfajta stílusban kell mindennap megjelenni. Nézd meg a sztárokat: egyik nap tűsarkú, koktélruha, másik nap szakadt farmer, tornacipő, két számmal nagyobb ing.
2013. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ezen, még alakul a stílusod :) Egyébként pedig nincs gond azzal, ha kétféle stílus is tetszik-úgy tűnik, ez a Te stílusod. Valamikor nőies, valamikor lazább.
2013. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én 15 vagyok és nekem is állandóan változik a stílusom, attól függ milyen kedvem van, ha egész este tanultam akkor másnap nincs hangulatom azon gondolkozni hajnalban hogy jaj ehhez a felsőhöz mi megy jobban meg ilyenek.. akkor inkább lazán... farmer, a jó kis kicsit magassarkú bakancsom meg egy jó kis póló... az egyáltalán nem baj ha nem mindig ugyanúgy öltözködsz... éljen a változatosság!!:))
2013. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehetsz fiúsabb lány Swaggerkedés nélkül.

Én 15 éves fiú vagyok, és a falra mászok a #YOLO #SWAG féle emberektől, a lányoktól főleg...

Ha már a tucatstílusok közül kell választani, akkor a hipstert jelölném meg.


De szerintem sokkal jobb, ha saját stílusod van.

Engem egy Nirvana pólós lány tudna leginkább levenni a lábamról. :)


Jelenleg az ideálom kb. megegyezik Noelle-el a Nyomás alatt című filmből.

2013. aug. 26. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!