Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Stílusváltásra gondoltam....

Stílusváltásra gondoltam. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Eddig leginkább Zara, H&M és Tally Weijl ruhákat hordtam és mindig törekedtem a nőies, csinos megjelenésre. De most, hogy új munkám van és leginkább itthonról fogok dolgozni arra gondoltam kicsit a lazább felé indulnék el. Amúgy is járok futni, szóval szeretem a sportos "bemelegítő nadrágokat", nem tudom gáz lenne-e ha utcára (és nem csak a kisboltig) is ilyesmit vennék fel. Vettem egy fehér Nike cipőt ( [link] és ehhez szerintem csinos lenne egy színes Nike tréningnadrág egy csinos feszülős fehér pólóval esetleg. Nem ilyen 1000 forintos gagyi nadrágokra gondoltam, hanem igényesekre, de mégis "mackós". Nem tudom mit gondoltok erről.
2013. aug. 16. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, számomra pont ez a két stílus létezik! A nőies rész tényleg nagyon fontos, viszont ez a laza vagyok dolog is nagyon bejön, nyugodtan mehetsz a kisbolttól tovább is ilyen szerkóban, nekem nagyon bejönne:)
2013. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát.

1.ez a cipő alapból gáz...magas szárú cuccot gyerekek hordanak. 10-16között kb. Komoly emberre nem való ilyesmi.

2.sport cuccokban járkálni mindig az utcán oké, hogy kényelmes, de túl sok férfi szemet ne várj, mert szerintem nem fogsz kapni.

Egyszer-egyszer oké a sportos megjelenés, de MINDIG?....á-á.


"Nem ilyen 1000 forintos gagyi nadrágokra gondoltam,"

ccc. a drága nadrágtól nem leszel se szebb, se okosabb.

2013. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!