Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szerintetek ehez milyen...

Ti szerintetek ehez milyen nadrág lenne a jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Venni szeretnék egy ilyen cípőt de azt nem nagyon tudom hogy most ehez milyen nadrágot szoktak felvenni mert én szük szárú farmernadrágokhoz venném fel, pl ilyen nadrágokhoz:

[link]

[link]


Ti szerintetek jó lenne ez a Nike Backboard II cípő az ilyen szükszárú farmerekhez?



2013. aug. 16. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jól megy hozzá.
2013. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem túl vastag az alja ennek a Nike Backboard II-es cipőnek?

Amúgy ebbe a cípőbe belekell türni majd a szükszárú farmer alját vagy hogy hordjam majd?

2013. aug. 16. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Melyiknek? :D Mert a cipőt még nem linkelted :D Amúgy nem biztos, hogy csak szűkebb szárúval, azt betűrve lenne jó. Meg lehetne próbálni normál szárúval is, ráhúzva. Aztán majd eldöntöd, hogy néz ki jobban...
2013. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó. :)


De ezek a gatyák nem is szűk szárúnak. Ezeknél 100x szűkebb, feszülős csőgatyák is illenek hozzá. :)

Hogy érdemes e beletűrni, az meg a gatyától függ. Amiket linkeltél azokat én nem tűrném bele, mert nem elég szűk fazonúak hozzá.

Ezeket viszont beletűrném:

[link]


[link]


[link]

2013. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huh, nekem már ezek nagyon szük szárúak :S
2013. aug. 16. 18:30
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy í cípőrol nem küldtem képet de akkor ez lenne az:

[link]

2013. aug. 16. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Aha. Jó darab :D Olyasmi fazonokkal, amit a kérdésnél linkeltél, szerintem jó lesz. Nyelve mögé betűröd, és kész is, hátul kicsit rálóghat...De meg kell nézni többféle változatban is :D
2013. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!