Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nektek a barátotok...

Lányok! Nektek a barátotok hogyan öltözik, milyen a stílusa?

Figyelt kérdés
Miket hord általában? Szoktatok együtt vásárolni vagy ilyesmi? Nagyon eltér a stílusotok? Csak kíváncsiságból. :)

2013. aug. 17. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

H&M-ből vásárolunk mind a ketten. Egyforma a stílusunk. Elegánsabb, férfiasabb ruhákat hord én pedig elegánsat és nőiesebbet, ezek mellett mégis megjelenik a lazaság Általában együtt megyünk vásárolni is.

Leginkább a vintage stílushoz hasonlítanám a ruhatárunkat.

2013. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Párom általában edzőcipőben, bővebb halászgatyában vagy feszülős farmerban járkál, általában hosszú, laza felsővel. Inkább laza, mint "tróger" a stílusa (nincs kint a gatyája, nem 8 XLes pólókat hord...), de sok csinos öltözéke van, amiket alkalmakkor hord.

Én inkább nőiesebben öltözöm, mert olyan helyeken járok, de engem nem zavar a kettőnk közötti különbség. Mindketten fel tudunk öltözni csinosan és lazán is. Az emberek inkább a magasságkülönbséget veszik észre, nem az eltérő öltözködésünk. :)

2013. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah, ruhát ritkán vásárolunk együtt. Általában főleg neki szoktunk együtt ruhát nézni és cipőt, azt viszont mindig. Engem csak fehérneművásárlásra kísér el, akkor ő dönt. :)
2013. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hétköznap farmert hord pólóval, ilyenkor nyáron rövidgatyával. Cipőnek fekete edzőcipőt. Elég egyszerűen öltözik, nem variálja túl. Persze, ha valami olyan alkalom van, akkor nem gond neki, ha ki kell jobban öltözni, de én örülök, hogy hétköznap lazább, mert én se vagyok az a nagy elegáns. Szóval összességében hasonlóan öltözködünk.
2013. aug. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!